Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
SLIDINĖJIMAS
Spausdinti -

GREITOJI KELIONĖS PAIEŠKA!!!
(Krypties langelyje pasirinkite Italiją, kelionės tipo langelyje - slidinėjimą)

TRADICINĖ KURORTŲ IR VIEŠBUČIŲ PAIEŠKA->
Pasirinkite pageidaujamą kurortą dešinėje ->
Čia rasite kurorto aprašymą ir geriausių viešbučių sąrašą->
Kilus neaiškumams skambinkite tel. 8-69901200 ir mes mielai jums padėsime!

 

ITALIJA – SNIEGUOTOS ŽIEMOS KLASIKA


Jei galvojote, kad italai garsėja tik nepamatuojamu kultūriniu paveldu, moderniais paplūdimiais, mados podiumais ir vyno upėmis, metas pridėti dar vieną pliusą. Pasakiškos Alpių kalnų kepurės šypsosi žvelgiant pro langą, trasos tiesiog traukte traukia užsidėti slides ir dumti snieguotais takais, senoviniai nameliai dvelkia ramybe bei susilieja su kerinčio grožio gamta. Tai Italijos Alpės.
 

KRONPLATZ

Šiaurės rytų Italijos Dolomitinėse Alpėse esanti Kronplatzo (arba itališkai Plan de Corones) slidinėjimo vietovė  laikoma geriausia  Italijoje pagal slidinėjimo trasų parengimą ir atnaujinimą.  

 

Bruniko  ir Riskonė kurortuose apsigyvenę turistai galės lengvai pasiekti šias slidinėjimo trasas, kurios plyti netoli poilsio zonų. Aukščiausia šios slidinėjimo zonos Konkordia viršukalnė – 2275 m. Į didžiausią kalną kelia 31 keltuvas.

Gal ir yra gražesnių kalnų, nei šį slėnį supantys, tačiau vargu ar kur kitur rasite tokius kalnus, nuo kurių atsivertų toks puikus vaizdas. Pakilus į šios zonos aukščiausią Konkordia viršūnę, panoraminis aplinkinių kalnų vaizdas garantuotas. Svaiginantys vaizdai 360 laipsnių kampu!

Kronplatzo slidinėjimo zonos kurortai yra patys saulėčiausi iš visų Alpių kurortų. Kai lapkričio mėnesį kalnai pasidengia sniegu, saulė jį pradeda tirpdyti. Klausite, kaip tada slidinėti? Ogi sniego jums užtektinai paruoš čia besidirbuojantys žmonės. Kiekvieną naktį, kai temperatūra neviršija 4 laipsnių šalčio, o oro drėgnumas yra mažesnis kaip 80 procentų, 216 dirbtinio sniego patrankų darbuojasi tiek, kiek reikia. Ir iš ryto - tarsi naujai pasnigę. Smagiausia, suprantama, čiuožti anksti ryte, dar nepramintomis trasomis, kai sniegas lekia iš po slidžių. Nevaržomą laisvą skrydį pajusite plačioje, niekad neužsikemšančioje trasoje, vedančioje link Valdoros. Vėliau siaurais serpantinais be sustojimų nučiuožę žemyn pasijusite tikrais šaunuoliais. Nepamirštami pojūčiai, nuostabiausi vaizdai vėl kvies į kalnus. Pakilę dar kartą, leiskitės link Riskonės. Ši trasa slidininkų taip pat labai mėgiama.

8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama