Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
SLIDINĖJIMAS
Spausdinti -

GREITOJI KELIONĖS PAIEŠKA!!!
(Krypties langelyje pasirinkite Austriją, kelionės tipo langelyje - slidinėjimą)

TRADICINĖ KURORTŲ IR VIEŠBUČIŲ PAIEŠKA->
Pasirinkite pageidaujamą kurortą dešinėje ->
Čia rasite kurorto aprašymą ir geriausių viešbučių sąrašą->
Kilus neaiškumams skambinkite tel. 8-69901200 ir mes mielai jums padėsime!

AUSTRIJA – SLIDININKŲ MEKA 

Austrija – kalnų šalis
, kalnai ir priekalnės užima apie 80 proc. šalies teritorijos. Aukščiausias Austrijos kalnas – Grosglokneris – siekia 3797 m aukštį.

Jaukios Alpių trobelės, žiemiškai gaivus sniegynų alsavimas, lyg iš paveikslėlių nutapyti kalnų kaimeliai tai – Austrija – žinomų pasaulio slidininkų tėvynė, į kurią treniruotis atskuba kalnų slidinėjimo asai. Čia sukurtos puikios sąlygos ir kalnų slidininkams mėgėjams. Milijonai žmonių savo atostogas nedvejodami pasirinko Austrijoje. Pagal naujausias technologijas įrengtos slidinėjimo trasos ir jaukūs viešbučiai čia dalijasi kaimynyste su mielais Alpių kaimeliais, kur galima pajusti gyvą senovės ir ramybės dvelksmą.

Šalies kalnuose yra dešimtys kurortų, siūlančių geriausias sąlygas sportininkų treniruotėms ir slidinėjimo entuziastų atostogoms. Austrija pirmoji iš kalnų slidinėjimą propaguojančių šalių išmoko taip nutiesti keltuvų sistemas, kad jos jungtų, o neatskirtų slėnius vieną nuo kito. Austrijos žemėlapiuose pirmiausia buvo pažymėti erdvūs slidinėjimo regionai, apjungiantys keletą kurortų, kurie anksčiau niekaip nesisiejo. Slidininkams tai labai patogu: apsigyvenęs kokiame nors viename kurorte gali išbandyti ir kitų gretimų kurortų slidinėjimo trasas. Slidinėjimo trasos aprūpintos pačia naujausia ir moderniausia technika, kurortuose - nepriekaištingas aukšto lygio aptarnavimas.

 

AUSTRIJA

Viešbučių specifika. Alpių kaimeliai labai žavūs – čia stovi ir didelės senos sodybos, ir erdvūs valstiečių namai, ir jaukios kalnų trobelės, ir didesni modernūs viešbučiai. Viešbučiuose ir nuomojamuose apartamentuose vyrauja kaimo sodybų stilius: mediena ir įvairios rankų darbo detalės. Čia viskas pritaikyta patogiam poilsiui, spindi tvarka, švara ir jaukumu. Pagal ekologinius šalies reikalavimus, Austrijoje rūšiuojamos šiukšlės, todėl gyvenantys apartamentuose svečiai turi paisyti bendrųjų namų taisyklių.

8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama