Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
SLIDINĖJIMAS
Spausdinti -

DĖMESIO, SEZONO METU KELIONIŲ KAINOS GALI KISTI!

Prašome tikslintis ir teirautis
info@geraspoilsis.lt
 arba 8-699 01200

Brunikas (itališkai  Brunico, vokiškai - Bruneck). Brunikas dar vadinamas „slėnio perlu“.

 

835 m virš jūros lygio.

Šiaurės Italijoje - Kronplatze.

Apie 300 km nuo Bergamo oro uosto.

 

Brunikas – judrus, bet kartu ir neperpildytas kurortas, įsikūręs 835 m virš jūros lygio. Dabar Brunike įsikūrę svarbiausi šio slėnio kultūriniai ir prekybos centrai, kurorte daug pramogų – restoranų, alaus barų, parduotuvių, veikia diskoteka. Miestelio restoranai ir prekybos centrai pasirūpina puikia šventine nuotaika.

 

Brunikas puikiai tinka visiems patyrusiems slidininkams, šeimų poilsiui ir pradedantiesiems slidininkams, kuriems organizuojamos pamokos nuo pirmo žingsnio ant slidžių. Yra net dienos darželiai su žiemos pramogomis patiems mažiausiems vaikučiams. Gausu čiuožyklų, ledo takelių didesniems vaikams, pirčių ir baseinų visai šeimai.

Istorinis Bruniko miestelis pirmąkart rašytiniuose šaltiniuose paminėtas 1256 m.. Jis jau nuo seno buvo svarbiausia Pustertalio slėnio gyvenvietė. Dabar Bruniko miestelyje įsikūrę svarbiausi šio slėnio kultūriniai ir prekybos centrai, kurorte daug pramogų: restoranų, alaus barų, parduotuvių, diskoteka. Čia populiaru švęsti Kalėdas ir naujuosius metus. Miestelio restoranai ir prekybos centrai pasirūpina puikia šventine nuotaika, šiuo metu restoranai ir kavinės siūlo ypatingai daug tradicinių šio krašto patiekalų.

Mieste galima aplankyti pietų tiroliečių liaudies buities muziejų po atviru dangumi, miesto pilį-muziejų, bažnyčias, koncertų salę.

Platesnę informaciją apie situaciją trasose ir veikiančius keltuvus rasite šiuo adresu:
http://www.kronplatz.com/en/skiarea/8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama