Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
SLIDINĖJIMAS
Spausdinti -

DĖMESIO, SEZONO METU KELIONIŲ KAINOS GALI KISTI!

Prašome tikslintis ir teirautis
info@geraspoilsis.lt
arba 8-699 01200

Riskonė (itališkai Riscone, vokiškai - Reischach)

 

935 m virš jūros lygio, iki pagrindinio šio slėnio miestelio Bruniko – 3 km.

Šiaurės Italijoje - Kronplatze.

Apie 300 km nuo Bergamo oro uosto.

 

Čia pat -  Riskonė - yra Kronplatzo slidinėjimo zonos dviejų keltuvų stotelė. Tad iš šio miestelio arčiausia pakilti į slidinėjimo trasas. Beje, keltuvai veikia ir vasarą, pakilus į kalnus galima išvysti visą slėnio panoramą. Riskonė miestelyje svečiams siūlomi 3, 4 žvaigždučių viešbučiai, privatūs pensionai ir garni. Jei jums čia patiks žiemą, galėsite atvykti ir vasarą – kurortas dirba visus metus. Čia rasite kur jodinėti, žaisti golfą, tenisą, futbolą, yra uždaras baseinas, sveikatingumo centras, takai dviratininkams.

Riskonės nuomos punkte (Rent a Sport), 1300 kv. m plote - šimtai slidžių ir snieglenčių - jūsų paslaugoms. Puikiai sutvarkytas inventorius dažnai atnaujinamas, o darbuotojai suteiks jums profesionalią konsultaciją ir padės išsirinkti tinkamiausias slides ir batus. Čia slidžių galima ir nusipirkti. Beje, Riskonės nuomos punktas 2005 m. pavasarį parodoje "Pro Winter" gavo nacionalinį apdovanojimą už inventoriaus kokybę, švarą, higieną ir darbuotojų paslaugumą. Šis slidinėjimo inventoriaus nuomos punktas - tik vienas iš daugelio, esančių Kronplatzo slidinėjimo zonoje.

Riskonės zonoje daug trasų pradedantiesiems. Naujas modernus komfortiškas pakilimo takas įrengtas tiesiai iš automobilių aikštelės iki Kores-Hofo viršūnės. Jis labiausiai tinka vaikams ir besimokantiems. Trasa pailginta 100 metrų. dabar jos ilgis - 1050 metrų. Į kalną kylama naujai įrengtu pakilimo taku Croni Express. Plokščioje trasos vietoje vaikams smagu statyti sniego pilis, besmegenius ir šiaip pasiausti.

Netoli Riskonės restorano "Dolasilla" ir šalia pakilimo tako Croni Express jūsų laukia kvapą gniaužianti naujovė - "Sniego vamzdžių pramogų parkas" ("Snowtubing Fun Park"). Čia - bobslėjus, rogutės, sniego vamzdžiai ir guminiai ratukai. Į parką atvažiuoti galima ekologiškais parko automobiliais arba ateiti pėstute.

Kronivorld (Croniworld) viršūnėje naujokus moko slidinėjimo mokytojai ir jų asistentai. Mažųjų slidininkų laukia daug smagių nuotykių: stebuklingasis aladino skraidantis kilimas, klaidžiojimas su slidėmis po sniego pilies labirintus, po to - gardūs pietūs "Croni" restorane.

Nepaisant gausybės trasų pradedantiesiems, čia puikiai jausis ir patyrę slidininkai. Ant įvairaus statumo šlaitų įrengta daug trasų patyrusiems slidininkams (pagal tarptautinės slidinėjimo asociacijos reikalavimus).

Platesnę informaciją apie situaciją trasose ir veikiančius keltuvus rasite šiuo adresu:
http://www.kronplatz.com/en/skiarea/8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama