Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
SLIDINĖJIMAS
Spausdinti -

Mayrhofenas - Cilertalio kalnų slidinėjimo oazė

Įsikūręs gražiame Cilertalio slėnyje, kurortas pirmauja tarp Austrijos slidinėjimo kurortų. Šis sporto ir kultūros centras kiekvienam siūlo puikų slidinėjimą, triukšmingus Après Ski ir linksmų barų įvairovę. Pailsėti Cilertalio kalnų slidinėjimo mekoje – įžymiajame Mairhofene – visada reiškė skoningai praleisti savo atostogas.

Tai pietvakarių Austrijoje, Tirolyje, esanti žiemos sporto arena, apimanti kelis miestelius (Celį prie Cilerio, Mairhofeną, Finkenbergą, Hipachą, Tuksą), turinti 620 km trasų (78 km sudėtingų, 372 km vidutinio sudėtingumo, 170 km nesudėtingų). Slidinėjimo trasų aukštis svyruoja nuo 3250 m iki 630 m. Vizitine slėnio kortele tapo įžymusis „siaurukas“ – senoviškas garvežys ir XX a. amžiaus pradžios vagonai, du kartus per dieną apvažiuojantys slėnį nuo Enbacho iki Mairhofeno. Žiemą Cilertalio slėnis siūlo 4 pagrindinius įvairių slidinėjimo galimybių regionus: Hochcilertalį (keltuvai kyla iš Kaltenbacho ir Fugeno), Cilertalio areną (Celio prie Cilerio ir Gerlos miesteliuose), Ski Cilertalį 3000 (Mairhofene, Hipache) ir Hintertukso ledyną (Tukse). Cilertalio superskipassas galioja visiems vienuolikai slėnyje esančių miestelių. Kai kurie slėniai tarpusavyje sujungti trasomis ir keltuvais, o kitus slėnius nesudėtingai galima pasiekti autobusais ar traukiniu, kurie slidininkus iki keltuvų vežioja nemokamai.

Mairhofenas visame pasaulyje garsėja kaip vienas pirmųjų Europos kurortų šeimoms. Kurortas puoselėja senąsias vaikų saugojimo tradicijas kalnuose. Skirtingam vaikų amžiui pritaikyti vaikų darželiai „Wuppy’s Kinderland“,  „Roten Profis“,  „Max Rahm’s Mayrhofen Total“ darželyje priimami vaikai nuo 2 metukų.
Mairhofenas – ideali vieta mokytis slidinėti, nes regione yra ne tik tam tinkamos trasos, puiki atmosfera, bet ir 5 didelės mokyklos su daugiau nei 100 slidinėjimo instruktorių, galinčių įvairiomis kalbomis išdėstyti šios sporto šakos abėcėlę. Mairhofenas, kaip ir visas Cilertalio regionas, siūlo trasas įvairiems profesionalumo lygiams.
Mairhofeno slidinėjimo regionas išsidėstęs skirtingose slėnio pusėse. Ir 1965 m aukščio Ahorno kalnas, ir didysis regionas, į kurį iš Mairhofeno kelia Penkeno keltuvas, tinkami įvairaus lygio slidininkams. Nors šios dvi zonos ir nesusijungia trasomis ar keltuvų sistema, regionas turi bendrą pavadinimą „Ski Zillertal 3000“.
Mairhofene sukurta infrastruktūra garantuoja turistams puikų poilsį pagal jų poreikius ir galimybes. Miestelyje daug viešbučių, pensionų ir apartamentų, kokybišką bei skanų maistą siūlančių restoranų ir barų, diskotekų, pritraukiančių žmones naktiniam gyvenimui, kuris Mairhofene yra itin aktyvus.
Čia taip pat yra arena pačiūžų sporto ir akmenslydžio mėgėjams.

Platesnę informaciją apie situaciją trasose rasite šiuo adresu:
http://www.mayrhofnerbergbahnen.com/en/100195/100255/schneebericht.html


 8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama