Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
KELIONĖS VAIKAMS
Spausdinti -

Kaina 899 Lt (visos nakvynės viešbučiuose)
Vaikams iki 12 m. 849 Lt
Priemoka už vienvietį kambarį - 300 Lt


Heidės ir Serengečio safario parkai
VERNIGERODĖ - HEIDĖS PARKAS - BRĖMENAS - SERENGEČIO SAFARIO PARKAS

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijos-Vokietijos pasienyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Sustojate Harco kalnų papėdėje įsikūrusiame Vernigerodės mieste. Pasivaikštote žavingo senamiesčio gatvelėmis. Miestas „Harco kalnų perlu“ vadinamas dėl fachverkinio stiliaus namų. Laisvu laiku galite užkopti į miesto centre esančią kalvą, kur stūkso hercogų pilis ir atsiveria nepakartojama miestelio panorama. Geležinkelio *siauruku pasikeliate į aukščiausią Harco kalnyno viršukalnę Broken (1142 m). Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Dieną leidžiate *Heidės parke. Didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas - tikras rojus greičio ir stiprių pojūčių mėgėjams. „Amerikietiški kalneliai“, kartingų trasa, aukštai kylančios laivinės sūpuoklės. Šeši atrakcionai vandens mėgėjams: dvi „pašėlusio vandens“ trasos su kriokliais, kruizas sraunia Bavarijos kalnų upe, senoviniai garlaiviai, plaukiojantys Zoltau ežere. Romantikams - pirmykščių žmonių pasaulis, pasakų karalystė su šokančiomis ir kalbančiomis lėlėmis, pasivažinėjimas mašinėlėmis ir skirtingos traukinukų trasos. O kur dar delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou… Įspūdingiausias atrakcionas - didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas“, kuriuo traukinys skrieja 120 km/ val. greičiu nuo 60 m aukščio kalnelių. Po pietų vykstate į Brėmeną. Ekskursija po miestą: prie Brėmeno miesto muzikantų skulptūrų galvojate norus, *Švino rūsyje klausotės legendų apie palaidotus žmones. Lankotės Šnūro rajone, kurio siauros gatvelės susipynusios tarytum „šniūreliai“. Rozelijaus rajone prisėdate pailsėti prie „Septynių miegančių brolių“, mėgaujatės porcelianinių varpelių skambesiu. Vėzerio pakrantėje grožitės laivais. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Serengečio parką. Serengečio safaris - tai gyvūnų pasaulis. „Žvėrių šalyje“ laisvai klajoja daugiau nei 1000 žvėrelių. Specialiu autobusiuku leidžiatės į safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai uždaromi. Linksmiausia „Beždžionių šalis“. Beždžionių čia pilna visur, gali užeiti į jų narvus, iš arti stebėti mažylius, tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės užtvertoje teritorijoje. Visų labai mėgstamas „Džiunglių safaris“ džipais: kertate pavojingas upes, akis į akį susiduriate su aligatoriais, liūtais, kelią užtveria griūvantys medžiai. Traukinuku važiuojate į „Vandenų šalį“, kur 30 m aukščio kriokliai, daug spalvingų karuselių ir egzotiškas Kongo kaimelis. Daugybė atrakcionų laukia ir „Laisvalaikio šalyje“. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~2900 km.

Kelionių datos

2012 06 26 - 06 30 5d./3n. 869/899 A
2012 07 04 - 07 08 5d./4n. 949/979 B
2012 07 18 - 07 22
2012 08 01 - 08 05
2012 08 15 - 08 19 
2012 10 28 - 11 01

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-Kelionė autobusu,
-4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
-medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
-kelionės vadovo paslaugos,
-ekskursinė programa,
-kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos:

Kuro moekstis asm/50 Lt
-Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
-(*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 66 EUR).
-Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama