Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
KELIONĖS VAIKAMS
Spausdinti -

Kaina 1399 Lt (visos nakvynės viešbučiuose!)
Vaikui iki 12 m. 1349 Lt

Priemoka už vienvietį kambarį - 600 Lt

Disneilendas - Asteriksas ...linksmybės Prancūzijoje
POTSDAMAS - DISNEILENDAS - PARYŽIUS - ASTERIKSAS - AMSTERDAMAS

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė Lenkijoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Frydricho Didžiojo miestą - Potsdamą, kur mėgo poilsiauti kaizeriai. Pasivaikštote po didžiulį Sanssouci parką su tvenkiniais, gėlynais, daugybe paviljonų ir keturiais baroko stiliaus rūmais. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį Prancūzijoje. Nakvynė viešbutyje viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. DISNEILENDAS - tai magiška pasakų herojų karalystė. Keliaujate per 5 pasakų šalis. „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu keliausite žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį. „Linksmieji arbatos puodeliai“ suks galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainios „Smalsiosios Alisos labirintas“. Skriesite ant drambliuko Dambio nugaros. Švelnumo ir grožio paslaptis atversite „Miegančiosios gražuolės“ pilyje. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ nukels į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šalyje“ patirsite Laukinių Vakarų realybę: traukiniu kilsite į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleisite vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virsite indėnais. „Nuotykių šalies“ netikėtumai: atbulomis dardantis Indianos Džonso traukinys nuveš į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus, pamatysite tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą. Aladino žibintas atvers užburtojo miesto vartus. „Atradimų šalis“ leis pasijusti kovotoju, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginsite nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ superraketa neš pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuosite fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius. Pavakary šviesų paradai, šou, susitikimai su V. Disnėjaus personažais ir fejerverkai... Vakare vykstate į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija autobusu po Paryžių: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys - Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, ekstravagantiška prabangioji Ch. Garnier Opera. Nuostabiais Paryžiaus vaizdais gėritės nuo *Eifelio bokšto. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Nuo jos matuojami miesto atstumai, ji lemia gatvių numeraciją ir skiria miestą į dvi dalis. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *ASTERIKSO pramogų parką. Prancūzų mėgiamiausias parkas pasakoja linksmą Asterikso ir karingųjų galų istoriją. Keliaudami per „Galiją“, „Romėnų imperiją“, „Graikiją“, „Vikingų šalį“ sutiksite ne tik Asteriksą su Obeliksu, bet ir bardą Kakafoniksą, šunelį Idėjafiksą, o druidas Getafiksas pasiūlys puodelį magiškojo galios gėrimo. Menhiro greituoju traukiniu skriesite vandens trasa, bobslėjaus rogėmis dardėsite per kalnus, o „Cezario karuselėje“ pasikinkysite magiškus žirgus. Dzeusas privers šaukti leidžiantis nuo stataus 30 m aukščio kalno, „Trojos arklys“ mėtys žemyn-aukštyn, septyngalvė Hidra negirdės jūsų maldavimų palikti gyvus. Vikingų traukinys septynis kartus apvers aukštyn kojomis, o „Sparnuotas laivas“ leis pamatyti pasaulio kraštą. Kartu su Asteriksu atkeliausite iki XXI a. Čia išbandysite „Deguonies laboratoriją“, „Transformacijos bandymus“, „7-tąjį greitkelį“. Išvykstate Amsterdamo link. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Amsterdamą. Ekskursija po miestą aplankant Dam (Rotušės) aikštę, Singel kanalo gėlių turgų. Laisvu laiku siūlome *plaukti laivu Amsterdamo kanalais arba aplankyti *Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejų. Išvykstate Vokietijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4500 km.

Kelionės datos

2012 06 16 - 06 23 8d./7n. 1369/1399
2012 06 23 - 06 30
2012 07 14 - 07 21 Liko 22 vietos!
2012 07 28 - 08 04
2012 08 11 - 08 18

Į kelionės kainą įskaičiuota
Kelionė autobusu,
6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa,
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

Kuro mokestis 100 Lt
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Klaipėdos, Marijampolės arba Alytaus.
(*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 120 EUR suaugusiems ir apie 100 EUR vaikams iki 11 m.).
(¹) - gali būti papildomų sąlygų.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama