Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
KELIONĖS VAIKAMS
Spausdinti -

Kelionės kaina - nuo 1099 Lt (visos nakvynės viešbučiuose!)

Vaikui iki 12 m. - 1069 Lt

 

Kelionės data: 2011 04 17 - 04 22


GARDALENDAS - VENECIJA - VERONA
VIENA - VENECIJA - VERONA - GARDALENDAS - GRACAS

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos, konkursai. Prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Austrijos sostinę Vieną. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysite Imperijos simbolį - Habsburgų rūmus, Rotušę, Šv. Stepono katedrą - vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos Operą, paminklą imperatorienei Marijai Terezai. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Vakare atvykstate į viešbutį Italijoje. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Veneciją. Iš Punta Sabioni uosto *laivu plaukiate iki Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia - Venecijos vizitinė kortelė. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome tiesiog pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Laivu grįžtate į Punta Sabioni uostą. Vykstate į Veroną. Pažintis su romantišku Romeo ir Džiuljetos meilės miestu. Jus sužavės Veronos senamiestis: siauros tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais, Arenos amfiteatras (I a.), buvęs antikinis forumas - Erbės aikštė, Džiuljetos namas... Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *GARDALENDĄ. Italijos parkas Nr. 1! „Nuotykių šalyje" tik penki atrakcionai, bet visi labai įspūdingi. Braudamiesi per pavojingas džiungles, plauksite mistiška Kambodžos upe, faraono lobių ieškosite Abu Simbel šventykloje, plaukiant korsarų laivu, jus gąsdins iš jūros gelmių iškylantys milžiniški kalmarai ir medūzos. Afrikos safaris Tungos upe - tai susitikimas su gorilomis, drambliais, nedraugiškai nusiteikusiais laukinių genčių kariais, o Vesterno mieste nusileidę į paslaptingą kanjoną, staiga prarasite laiko pojūtį. „Adrenalino šalyje" būtina saugoti balso stygas: Atlantidoje nersite nuo 20 m aukščio krioklio, papuolę į Mėlynąjį Tornado skriesite 70 km/val. greičiu, kosmoso centre šausite į 40 m aukštį, apledėjusiu traukiniu aplėksite visą Vrangelio salą, bėgdami suerzinto mamuto. Šioje parko šalyje viskas verčiasi per galvą. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Trumpas sustojimas Štirijos sostinėje Grace. Ekskursija po miestą: gotikinė miesto katedra, Burgas - buvusi tvirtovė (dabar čia posėdžiauja Štirijos žemės vyriausybė), imperatoriaus Ferdinando II mauzoliejus, Landhauzas - dabartiniai Štirijos žemės parlamento rūmai, parapijinė bažnyčia su Hitlerio ir Musolinio atvaizdais vitraže, Pilies kalnas - buvusi imperatoriaus rezidencija, varpinės ir laikrodžio bokštai. Kelionė per Austriją. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje.

6 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 kelionė autobusu,

 5 nakvynė viešbutyje su pusryčiais,

 medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,

grupės vadovo paslaugos,

ekskursinė programa,

kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.
Mokami objektai (*): Turistas moka pats vietine valiuta apie 55 EUR
Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmen tapatybės kortelė
Kita informacija Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Priemoka už vienvietį kambarį - 460 Lt

8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama