Tailandas


TRADICINĖ KURORTŲ IR VIEŠBUČIŲ PAIEŠKA->
Pasirinkite pageidaujamą kurortą dešinėje ->
Čia rasite kurorto aprašymą ir geriausių viešbučių sąrašą->
Kilus neaiškumams skambinkite tel. 8-69901200 ir mes mielai jums padėsime!


ŠALIES APRAŠYMAS

 

Tailande vidutinis šypsenų skaičius viename kvadratiniame metre yra unikalus. Nuo pirmųjų žingsnių šioje žemėje susidaro įspūdis, kad jos gyventojai viskuo patenkinti: saule virš galvos ir tropine liūtimi, sėkme ir nesėkme, visais aplinkiniais ir patys savimi. Šypsena – tai nacionalinės filosofijos „sanuk“ išraiška, reiškianti – „gyvenk džiaugdamasis”. Tajai pasitenkinimo ieškos ir darbe, ir poilsyje, o juos priversti daryti tai, kas prieštarauja jų prigimčiai, - praktiškai neįmanoma. Toks požiūris į gyvenimą nuo seno vadinamas „Siamo liga“, kuria, beje, labai lengvai užsikrečia ir Tailandą aplankę europiečiai.

Bankokas – pagrindiniai vartai į šalį, viena egzotiškiausių Rytų sostinių. Tai visiškai kitas – skurdo ir prabangos, šėlstančio naktinio gyvenimo ir nenurimstančios prekybos pasaulis. Šalia modernių dangoraižių glaudžiasi skurdūs gyvenamieji kvartalai, miesto panoramą paįvairina didingos, auksu spindinčios šventyklos ir dar 140 sostinę raižančių kanalų. Bankokui niekas nelieka abejingas – arba įsimyli, arba neapkenčia.


Šiaurės Tailandas – vaizdingiausias šalies regionas. Tajų civilizacija užgimė čia, vaizdingame miškų ir kalnų regione. Politiniai kataklizmai Kinijoje, Tibete, Birmoje tapo daugybės kalnų genčių migracijos į Tailando Šiaurę priežastimi. Dabar čia priskaičiuojama per dešimtį nedidelių tautelių, sudarančių pusę milijono gyventojų. Patys tajai juos vadina „kalnų žmonėmis“, kurie garbina kalnų, žvėrių, upių, miškų dvasias.

Tailandas viso pasaulio turistų simpatijas ir populiarumą pelnė dėka vaizdingų paplūdimių, minkšto tropinio klimato ir gyventojų svetingumo.

Tailandas – kontrastų šalis. Moteris varžosi gatvėje įsikibti vyrui į parankę – tai nekuklu, o jos duktė dalyvauja sekso šou – tai normalu.


Tropinis klimatas, šilta jūra su balto smėlio paplūdimiais, nepakartojama virtuvė, aukščiausios klasės viešbučiai bei paslaugūs, nuolatos besišypsantys vietiniai gyventojai - visai tai Jūs rasite apsilankę Tailande.


Dauguma Tailando viešbučių spindi prabanga, dvelkia elegancija. Pačiame Bankoke įsikūrę modernūs viešbučiai sužavės dangoraižiniais pastatais bei puikiai įrengtais kambariais. Samujo ir Puketo kurortuose viešbučiai gali pasigirti įspūdingomis viešbučių teritorijomis su nuostabiais tropinių augalų sodais, baseinėliais ir kriokliais.
Visuose viešbučiuose svečiai ras nepriekaištingos kokybės aptarnavimą, paslaugų personalą, jaukiai įrengtus SPA centrus, kuriuose atliekami garsieji tailandietiški masažai.sukūrė Artogama