Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

DĖMESIO, SEZONO METU KELIONIŲ KAINOS GALI KISTI!

Prašome tikslintis ir teirautis
info@geraspoilsis.lt arba 8-699 01200

Pataja – Tailando Rivjera, visame pasaulyje žinomas tarptautinis kurortas, siūlantis poilsį ir pramogas šeimoms, poroms ir pavieniams poilsiautojams. Tai tipiškas naktinio gyvenimo miestas, įsikūręs 147 km į rytus nuo Bankoko, Siamo įlankos pakrantėje.

Per paskutinius 20 metų Pataja iš apsnūdusio žvejų kaimelio virto tarptautiniu kurortu, dažnai vadinamu Tai (Thai) Rivjera. Už savo virsmą turizmo centru turi būti dėkingas amerikiečių kariškiams. 1960–1970 m., karo Vietname metu, vadovybė savo kariškius, atlikusius svarbias karines operacijas, siuntė pailsėti į Patają. Galbūt todėl šis miestas garsėja aktyviu naktiniu gyvenimu ir pramogų įvairove. Būtent į šį kurortą plūsta meilės ir nuotykių ištroškę vyrai iš viso pasaulio. Čia tiesiogine prasme susitinka Rytai ir Vakarai, skirtingos tradicijos ir kultūros.

Tropikų dvasia padės atsipalaiduoti ir pavers Jūsų atostogas Patajoje nepamirštamomis, nesvarbu kur apsigyvensite – prabangiame pajūrio viešbutyje ar paprastuose svečių namuose.

Dienos metu aktyvaus poilsio mėgėjams Patajoje atviri golfo ir teniso aikštynai, galima plaukioti vandens slidėmis ir burlentėmis, jodinėti žirgais, nuvykti į dramblių fermą ir jais išjoti į džiungles, laivu stikliniu dugnu galite išplaukti visai dienai į koralų salas. Teminiai parkai ir botanikos sodai daugelį supažindins su įvairiaspalviu gyvūnijos bei augmenijos pasauliu. Mini Siamo parke galite pasigrožėti sumažintomis žymiausių Tailando statinių kopijomis, Nong Nooch kaimelyje pasižiūrėti budistų vienuolių įšventinimo ar tradicinių vestuvių ceremonijas, folklorinius šokius, kovą kardais, dramblių kautynes ar futbolo rungtynes (ne žmonių, o dramblių). Netoli nuo Patajos galima pamatyti patį didžiausią sėdinčio budos atvaizdą.

Vos 30 kilometrų nuo šio kurorto yra didžiulis kalnas su 160 metrų budos atvaizdu. Nuostabiausia tai, kad šis atvaizdas sudėliotas iš gryniausio aukso plokštelių. Patį kalną supa nuostabus parkas, puikiai tinkantis relaksacijai ir meditacijai. Šią vietą globoja tajų karališkoji šeima, ji laikoma stebuklinga. Sutemus restoranų, naktinių klubų, barų, diskotekų, kabaretų įvairovė neleis nuobodžiauti iki paryčių.

Ekskursijų programos8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama