Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

8 dienų pažintinė-poilsinė kelionė


1 diena. VILNIUS - HURGADA.
Skrydis Vilnius - Hurgada. Vykstate į viešbutį Hurgadoje. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. HURGADA - KAIRAS (apie 510 km). Labai anksti ryte išvykstate į Kairą. Kairas - Egipto sostinė ir didžiausias Afrikos bei arabų šalių miestas. Kairas - labai svarbus regiono kultūriniam ir meno gyvenimui, jame veikia seniausia ir didžiausia arabų šalyse kino ir muzikos industrija. Apžvalginė ekskursija po Kairą. Apžiūrite Saladino Citadelę ir joje esančią Mohamedo Ali mečetę. Pietūs. Aplankote Egipto nacionalinį muziejų, kuriame saugomi tūkstančiai eksponatų, menančių turtingą Egipto istoriją. Vakarienė ir nakvynė Kaire.

3 diena. KAIRAS - ASUANAS. Pusryčiai. Toliau tęsiate ekskursiją po Kairą. Pamatote Gizoje esančias Didžiąsias faraonų Cheopso, Chefreno ir Mikerino piramides (įėjimas į piramidžių vidų - esant galimybei, už papildomą mokestį) ir sfinksą. Apsilankote papiruso institute-parduotuvėje. Vykstate į didžiulį senosios Egipto sostinės Memfio „mirusiųjų miestą” - Sakarą. Sakaroje yra ir seniausia pasaulyje išlikusi laiptuotoji piramidė, pastatyta faraonui Džoseriui. Pietūs. Po pietų aplankote senąjį Kairą ir Khan El Khalili turgų, veikiantį jau nuo XIV a. Vakare traukiniu (miegamajame vagone) vykstate į Asuaną - svarbų Egipto prekybos ir turizmo miestą. Vakarienė ir nakvynė traukinyje.

4 diena. ASUANAS. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Asuaną. Asuanas - viena sausiausių gyvenamų vietovių pasaulyje. Senosiose nubiečių gyvenvietėse pastatai net nebūdavo dengiami stogais - taip retai čia lydavo. Vykstate prie Asuano užtvankos, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Nilą ir Nasero ežerą. Vėliau aplankote Pilajų šventyklą. Pilajų šventykla Asuano užtvankos statybos metu nuogąstaujant dėl potvynių, iš savo pirmykštės vietos buvo perkelta į kitą Nilo salą. Apžiūrite Nebaigtąjį obeliską, kurį pastatyti įsakė faraonė Hačepsuta - tai didžiausias žinomas senovinis obeliskas. Pabaigtas obeliskas būtų siekęs apie 42 m aukštį. Deja, uolos granitas ėmė skilti ir projektas nebuvo įgyvendintas. Po apžvalginės ekskursijos vykstate į laivą. Pietūs. Vakare - iškyla senovine egiptiečių valtimi feliuka. Galite aplankyti botanikos sodą (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė laive.

5 diena. ASUANAS - KOM OMBO - EDFU. Pusryčiai. Ryte siūlomos ekskursijos (esant galimybei, už papildomą mokestį): išvyka į Abu Simbelio šventyklą, nubiečių kaimelį ar apžvalginė ekskursija po Asuano miestą. Po pietų išplaukiate į Kom Ombo, garsėjantį savo II a. pr. Kr. šventykla, skirta dviems dievams, Sobekui ir Horui. Vakare, atvykę į Kom Ombo, aplankote šią šventyklą. Toliau plaukiate į vakariniame Nilo krante įsikūrusį Edfu miestą. Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

6 diena. EDFU - ESNA - LUKSORAS. Pusryčiai. Ryte Edfu aplankote dievo Horo šventyklą, pastatytą III - I a. pr. Kr. Tai viena geriausiai išlikusių Ptolemėjų šventyklų visame Egipte. Toliau plaukiate į Esną. Perplaukiate Esnos šliuzus. Poilsis ir laisvas laikas laive. Plaukiate Luksoro link. Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

7 diena. LUKSORAS - HURGADA (apie 280 km). Pusryčiai. Išsiregistruojate iš laivo. Ryte aplankote didingą Luksoro Karnako šventyklos kompleksą - bene lankomiausią Egipto vietą po Gizos piramidžių. Vėliau tęsiate ekskursiją vakariniame Nilo krante. Pamatote Memnoso kolosus - dvi masyvias akmens statulas, vaizduojančias faraoną Amenchotepą III ir jau beveik tris su puse tūkstančio metų stovinčias Tėbų nekropolyje. Nekropolio širdyje yra ir garsusis Karalių slėnis, kur beveik 500 metų (XVI - XI a. pr. Kr.) buvo laidojami karalystės kilmingieji. Slėnį ypač išgarsino jame atrastas faraono Tutanchamono kapas (įėjimas į vidų - esant galimybei, už papildomą mokestį). Apžiūrite įspūdingą faraonės Hačepsutos šventyklą, pastatytą Tėbų kalvų papėdėje. Pietūs. Pavakary išvykstate autobusu į Hurgadą. Vėlai vakare atvykstate į Hurgadą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. HURGADA - VILNIUS. Pusryčiai. Atsižvelgiant į skrydžio laiką, vykstate į Hurgados oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama apie 790 km.

Pageidaujantiems - papildomas poilsis pasirinktame viešbutyje Hurgadoje (už priemoką).

CHÂTEAU LAFAYETTE OOOOO

Laivas. 55 kajutės, 4 keleivių deniai.

Restoranas, baras, baras prie baseino, parduotuvė, skalbimo paslaugos.

Baseinas (viršutiniame denyje).

Gultai ir rankšluosčiai prie baseino nemokami.

Laivo kategorija šalyje - 5*.

Kajutės. Visose kajutėse yra vonia arba dušas (yra plaukų džiovintuvas), tualetas, oro kondicionierius (centrinis, veikia periodiškai), telefonas, televizorius, seifas, šaldytuvas.

Aktyvus poilsis. Nedidelė treniruoklių salė. Sauna, garų pirtis, masažas - už papildomą mokestį.

Periodiškai vyksta pramoginiai renginiai.

Maitinimas. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė - švediškas stalas. Užsisakius „viskas įskaičiuota” (angl. all inclusive): pusryčiai, pietūs, vakarienė, pilstomi kai kurie vietinės gamybos alkoholiniai ir gaivieji gėrimai.


Į kelionės kainą įskaičiuota:
skrydis Vilnius - Hurgada - Vilnius;
keleivio mokesčiai;
pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal nurodytą programą;
ekskursijos lietuvių kalba (pagal programą);
2 nakvynės 3 viešbutyje Hurgadoje;
1 nakvynė 3 arba 4 viešbutyje Kaire;
1 nakvynė traukinyje iš Kairo į Asuaną dvivietėje miegamojoje kupė;
3 nakvynės 5 kruiziniame laive Château Lafayette* arba kitame analogiškos kategorijos laive;
maitinimas: 7 pusryčiai, 6 pietūs, 7 vakarienės (esant ankstyvam išvykimui/vėlyvam atvykimui gali būti pateikiamas pusryčių paketas/šalta vakarienė);
lietuviškai kalbančio NOVATURO atstovo paslaugos kelionės metu;
rusiškai arba angliškai kalbančio vietinio(-ių) gido(-ų) paslaugos programos metu;
arbatpinigiai vairuotojui ir vietiniam(-s) gidui(-ams).


 

Pastabos:
Egipto viza ir formalumų sutvarkymas - 50 Lt - į kainą neįskaičiuota (siekiant pagreitinti pasienio formalumus Egipto oro uoste, vizos mokestis mokamas prieš išvykstant Jūsų kelionių agentūroje).
„Novaturas“ neatsako už migracinių tarnybų sprendimus.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, arbatpinigiai, mokamos ekskursijos ir objektai, gėrimai į kainą įtrauktų pietų ir vakarienių metu, kitos nepaminėtos išlaidos.
Kelionės metu siūlomos mokamos ekskursijos, kai kurie lankomi objektai yra mokami (pažymėta programoje). Turistas moka pats vietos valiuta apie 200 JAV dolerių už visas mokamas ekskursijas ir objektus.
Traukinyje turistai keliauja dvivietėse miegamosiose kupė. Kupė yra nedidelė kriauklė, elektros įvadas. Vagone yra du tualetai. Vakarienė ir pusryčiai patiekiami kupė.
Priklausomai nuo nenumatytų aplinkybių ir upių navigacijos sąlygų, objektų skaičius ir lankytinų vietų eiliškumas gali keistis; kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas, papildomai mokamų ekskursijų ir objektų kainos gali keistis.
Pabrangus paslaugų kainoms, įėjimo bilietams į lankytinus objektus, pasikeitus lito ir užsienio valiutų santykiui, kelionės kaina gali kisti.
Kalėdų ir Naujametinių vakarienių/vakarų metu nėra organizuojama speciali šventinė programa. Svečiams siūloma tik šventinė vakarienė.
Kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

Minimalus keliautojų skaičius - 15 asm.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama