Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

8 dienų pažintinė-poilsinė kelionė

1 diena. VILNIUS - HURGADA. Skrydis Vilnius - Hurgada. Vykstate į viešbutį Hurgadoje. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. HURGADA. Pusryčiai. Poilsis Hurgadoje arba siūloma ekskursija į Kairą (už papildomą mokestį): didžiosios Gizos piramidės, sfinksas, Egipto nacionalinis muziejus, Khan El Khalili turgus. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. HURGADA - LUKSORAS (apie 280 km). Anksti ryte išvykstate į Luksorą. Užsiregistruojate laive. Aplankote didingą Luksoro Karnako šventyklos kompleksą - bene lankomiausią Egipto vietą po Gizos piramidžių. Esant galimybei, vakarop siūloma apžvalginė ekskursija po Luksoro miestą ar rytietiškąjį Luksoro turgų, Luksoro šventyklą (už papildomą mokestį). Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

4 diena. LUKSORAS - ESNA. Pusryčiai. Anksti ryte Luksore vykstate apžiūrėti vakarinio Nilo kranto. Pamatote Memnoso kolosus - dvi masyvias akmens statulas, vaizduojančias faraoną Amenchotepą III ir jau beveik tris su puse tūkstančio metų stovinčias Tėbų nekropolyje. Nekropolio širdyje yra ir garsusis Karalių slėnis, kur beveik 500 metų (XVI - XI a. pr. Kr.) buvo laidojami karalystės kilmingieji. Slėnį ypač išgarsino jame atrastas faraono Tutanchamono kapas (įėjimas į vidų - esant galimybei, už papildomą mokestį). Apžiūrite įspūdingą faraonės Hačepsutos šventyklą, pastatytą Tėbų kalvų papėdėje. Išplaukiate Esnos link. Naktį perplaukiate Esnos šliuzus. Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

5 diena. ESNA - EDFU - KOM OMBO - ASUANAS. Pusryčiai. Atplaukiate į Edfu. Ryte Edfu aplankote dievo Horo šventyklą, pastatytą III - I a. pr. Kr. Tai viena geriausiai išlikusių Ptolemėjų šventyklų visame Egipte. Išplaukiate į Kom Ombo, garsėjantį savo II a. pr. Kr. šventykla. Vakare, atvykę į Kom Ombo, aplankote dviejų dievų, Sobeko ir Horo, šventyklą. Toliau plaukiate į Asuaną - svarbų Egipto prekybos ir turizmo miestą. Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

6 DIENA. ASUANAS. Pusryčiai. Ryte, esant galimybei, siūlomos *ekskursijos: išvyka į Abu Simbelio šventyklą, nubiečių kaimelį ar apžvalginė ekskursija po Asuano miestą. Pietūs. Vakare - iškyla senovine egiptiečių valtimi feliuka. Galite aplankyti botanikos sodą(už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė laive.

7 DIENA. ASUANAS - HURGADA (apie 580 km). Pusryčiai. Išsiregistruojate iš laivo. Apžvalginė ekskursija po Asuną. Asuanas - viena sausiausių gyvenamų vietovių pasaulyje. Senosiose nubiečių gyvenvietėse pastatai net nebūdavo dengiami stogais - taip retai čia lydavo. Vykstate prie Asuano užtvankos, Nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Nilą ir Nasero ežerą. Veliau aplankote Pilajų šventyklą. Pilajų šventykla Asuano užtvankos statybos metu nuogastaujant dėl potvynių, iš savo pirmykštės vietos buvo perkelta į kitą Nilo salą. Apžiūrite Nebaigtąjį obeliską - tai didžiausias žinomas senovinis obeliskas, kurį pastatyti įsakė faraonė Hačepsuta. Pagabigtas obeliskas būtų siekęs apie 42 m aukštį. Deja, uolos granitas ėmė skilti ir projektas nebuvo įgyvendintas. Pietūs. Išvykstate į Hurgadą. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Hurgadoje. Nakvynė.

8 diena. HURGADA - VILNIUS. Pusryčiai. Atsižvelgiant į skrydžio laiką, vykstate į Hurgados oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama apie 860 km. Su papildoma ekskursija į Kairą - apie 1880 km.

Pageidaujantiems - papildomas poilsis pasirinktame viešbutyje Hurgadoje (už priemoką).

CHÂTEAU LAFAYETTE OOOOO

Laivas. 55 kajutės, 4 keleivių deniai.

Restoranas, baras, baras prie baseino, parduotuvė, skalbimo paslaugos.

Baseinas (viršutiniame denyje).

Gultai ir rankšluosčiai prie baseino nemokami.

Laivo kategorija šalyje - 5*.

Kajutės. Visose kajutėse yra vonia arba dušas (yra plaukų džiovintuvas), tualetas, oro kondicionierius (centrinis, veikia periodiškai), telefonas, televizorius, seifas, šaldytuvas.

Aktyvus poilsis. Nedidelė treniruoklių salė. Sauna, garų pirtis, masažas - už papildomą mokestį.

Periodiškai vyksta pramoginiai renginiai.

Maitinimas. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė - švediškas stalas. Užsisakius „viskas įskaičiuota” (angl. all inclusive): pusryčiai, pietūs, vakarienė, pilstomi kai kurie vietinės gamybos alkoholiniai ir gaivieji gėrimai.


Į kelionės kainą įskaičiuota:
skrydis Vilnius - Hurgada - Vilnius;
keleivio mokesčiai;
pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal nurodytą programą;
ekskursijos lietuvių kalba (pagal programą);
3 nakvynės 3 viešbutyje Hurgadoje;
4 nakvynės 5 kruiziniame laive Château Lafayette* arba kitame analogiškos kategorijos laive;
maitinimas: 7 pusryčiai, 5 pietūs, 7 vakarienės (esant ankstyvam išvykimui/vėlyvam atvykimui gali būti pateikiamas pusryčių paketas/šalta vakarienė);
lietuviškai kalbančio NOVATURO atstovo paslaugos kelionės metu;
rusiškai arba angliškai kalbančio vietinio(-ių) gido(-ų) paslaugos programos metu;
arbatpinigiai vairuotojui (-ams) ir vietiniam(-s) gidui(-ams).


Pastabos:
Egipto viza ir formalumų sutvarkymas - 50 Lt - į kainą neįskaičiuota (siekiant pagreitinti pasienio formalumus Egipto oro uoste, vizos mokestis mokamas prieš išvykstant Jūsų kelionių agentūroje).
„Novaturas“ neatsako už migracinių tarnybų sprendimus.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, arbatpinigiai, mokamos ekskursijos, gėrimai į kainą įtrauktų pietų ir vakarienių metu, kitos nepaminėtos išlaidos.
Kelionės metu siūlomos mokamos ekskursijos, kai kurie lankomi objektai yra mokami (pažymėta programoje). Turistas moka pats vietos valiuta apie 290 JAV dolerių už visas mokamas ekskursijas ir objektus.
Priklausomai nuo nenumatytų aplinkybių ir upių navigacijos sąlygų, objektų skaičius ir lankytinų vietų eiliškumas gali keistis; kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas, papildomai mokamų ekskursijų kainos gali keistis.
Padidėjus paslaugų kainoms, pabrangus įėjimo bilietams į lankytinus objektus, pasikeitus lito ir užsienio valiutų santykiui, kelionės kaina gali kisti.
Kalėdų ir Naujametinių vakarienių/vakarų metu nėra organizuojama speciali šventinė programa. Svečiams siūloma tik šventinė vakarienė.
Kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

Minimalus keliautojų skaičius - 15 asm.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama