Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -
Arturas 2006-02-27

Mieli Lietuvos žmonės, jei stingsta kraujas ir kojų pirštų galiukai, tai nedvejokit, neabejokit ir į Egiptą važiuokit. Tik per 10 dienų ir naktų keliaudami kruizu pamatysite visą Egiptą, pakeliausite visomis transporto priemonėmis - laivu, traukiniu, autobusu, paplaukiosite senovinėmis feliukomis, pavažinėsite egiptietiškais „taksi“ – karietomis Asuane, Luksore.
Plaukiant laivu patinka viskas: karštis, Nilo plotis, dykumų kalnai, oazės, bananmedžių plantacijos, vietinių žvejų kaimeliai, iš visų pusių aidinčios maldos Alachui. Upė - tai didžiulė gyvybė, kuri maitina šalį, vandens kanalai.
Plaukdamas Nilu pajunti visa jo didybę: Esnos šliuzai, kurie puikiai matosi praplaukiant, ir krantuose - didingi šventyklų griuvėsiai.
O laive tai tikras rojus, jautiesi kaip namie, laivo personalas jus pakalbins lietuviškai – „labas bachūriuks“, o sugrįžus vakare į kambarį, nusikalęs po dienos, kai vos pavelki kojas, pamatysi iš rankšluoščių sulankstytas gulbes, už kurias žinoma nepamirš paprašyti bakšišo.
Kairas sužavėjo savo didumu ir šurmuliu, gyvenimas atrodo “virte verda”. Arabai visada linksmi, džiaugsmingi. Apsilankius didžiajame El Khalili turguje, lieka nepakartojamas įspūdis arabiško šurmulio, derybų, prekių gausybės. Gal jus ir apgaus :), bet vis tiek išeisite nenusivylęs.
Grįžti namo į šaltį pilnas įspūdžių, ir vis dar gyveni Egipto prisiminimais...

Šalis 
Vardas 
Neseniai grįžote iš kelionės? Pasidalinkite savo įspūdžiais. 
Turite kelionės nuotraukų? Atsiųskite jas el. paštu: info@geraspoilsis.lt Ar bus nuotraukų? 
Taip  
Ne  


8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama