Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -
Aqua Fun
Aqua Fun


Viskas įskaičiuota


Faraonė :) 2008-02-14

Įvertinkite kambarį*: 5
Įvertinkite teritoriją*: 5
Įvertinkite maitinimą*: 5
Įvertinkite personalą*: 5

Jūsų komentarai*: gal ten kas buvo ir galėtų truputėlį papasakoti?!Ugnė 2008-02-15
Įvertinkite kambarį*: 4
Įvertinkite teritoriją*: 4
Įvertinkite maitinimą*: 4
Įvertinkite personalą*: 4

Jūsų komentarai*: buvau ten lapkričio viduryje. Graži žalia teritorija, vietos kambariuose daug ir jie gražūs, maitina skaniai, ėmėm All Inclusive maitinimą, tai likom labai patenkinti, apsimoka tikrai. Labai patogu, nes viešbutis centre, bet triukšmo nėra. Tik paplūdimys nedidelis, bet labai tvarkingas. Fainas baseinas :)


Waida 2008-04-25
Įvertinkite kambarį*: 5
Įvertinkite teritoriją*: 5
Įvertinkite maitinimą*: 5
Įvertinkite personalą*: 5

Jūsų komentarai*: LIUKS :)


Mina 2008-11-13

Įvertinkite kambarį*: 2
Įvertinkite teritoriją*: 4
Įvertinkite maitinimą*: 2
Įvertinkite personalą*: 2

Jūsų komentarai*: Buvau visai neseniai. Nepatiko. Kambaryje lova įlinkusi. Paprašėme, kad pakeistų, tai pakišo po čiužiniu lentų. Paplūdimyje trūksta gultų ir skėčių nuo saulės. Paplūdimio rankšluostis gali pakliūti ir suplyšęs. Buvom išsipirkę "viskas įskaičiuota", tačiau patiekalų pasirinkimas menkas: du - trys. Papuolė neiškeptos kiaušinienės, žuvies. Gėrimai alkoholiniai iš stiklinių arba iš popierinių puodelių, indai nuo didelio naudojimo papilkavę, dažnas įskilęs. Labai patiko jūra ir jos gyventojai. Vykstantiems būtina pasiimti akvalangus, nes prie pat kranto jūros dugnas nuostabus: koralai, žuvys, jūros ežiai. Nereikia bijoti, kad užlipsi ant ežio, nes vanduo skaidrus, dugnas matyt. Šauni animacinė komanda, kuri puikiai moka organizuoti šou. Pasvėrus visus pliusus ir minusus vistik į tokį viešbutį sugrįžti nenorėčiau. Be to, nors ir gėrėm vaistus, sugrįžus susirgo sūnus.Mege 2010-03-07

Įvertinkite kambarį*: 4
Įvertinkite teritoriją*: 4
Įvertinkite maitinimą*: 4
Įvertinkite personalą*: 4

Jūsų komentarai*: Su seima vaziuojame i Egipta jau 5 metai,is ju 3 matai kaip apsistojame butent sitame viesbutyje,kodel?Visu pirma, tai del dirbanciu jame zmoniu ir diving centro, animatoriai, aptarnaujantis personalas bei nardymo centro darbuotojai puikus zmones...Antra ,tai, kad nera rusu jame, pats viesbutis paciame centre,maistas kaip ir visuose 3-4* viesbuciose,netgi geresnis negu kaip kuriuose 4*.Animatoriu kolektyvas,nuo ryto programa:aerobika,tinklinis,zaidimai, sokiai ir panasiai, siulyciau jaunimui si viesbuti! Jei kas nori pradeti nardyti,tai siulyciau nuvykti i sito viesbucio nardymo centra, puikus kvalifikoti instruktoriai,geras laivas,mazos kainos!

Vardas* 
Įvertinkite kambarį* 
Įvertinkite teritoriją* 
Įvertinkite maitinimą* 
Įvertinkite personalą* 
Jūsų komentarai* 


8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama