Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -
Le Pacha Resort
Le Pacha Resort


Viskas įskaičiuota


Rasa 2005-12-15
Praeitais metais su drauge buvome siame viesbutyje. Patiko ir personalas, ir maistas (tik galejo daugiau svieziu darzoviu ir vaisiu pasiulyti). Bet maisto buvo sociai ir nieks nestebedavo,  kiek tu jo i lekste kraunies. Drauges buvo 5 zvaigzdziu viesbutyje, guodesi, kad nuolat buvo stebimos restorane, kad per daug nerytu. O sis viesbutis patiko ir tuo, kad nera didelis, kaip koks  fabrikas. Labai jaukus.musu kambarys buvo antrame aukste, su didziuliu balkonu, su vaizdu i jura. Ir siaip, pastatas taip suprojektuotas, kad ne vieni langai neiseina i gatve. Ir nesutikome nei vieno ruso. Daugiausia girdejosi kalbant skandinaviskai, italiskai, prancuziskai.  


Solva 2005-12-23

Sutinku, viesbutis tikrai geras, bet man per mazas pliazas. ner ka lyginti su Baltijos pliazais. Norisi pasivaikscioti pakrante, o ten ner kur varyti. Bet gal egipte visi pliazai tokie.

Personalas tai tikrai fainas, labai draugiskas, bachuriukai oficiantai restorane pasisvilpaudami tarp stalu laksto, kiekviena ryta pasiteirauja kaip miegojom. Maitino gerai, net per gerai-  svorio priaugau:))virginija 2006-10-16

Įvertinkite kambarį*: 5
Įvertinkite teritoriją*: 3
Įvertinkite maitinimą*: 4
Įvertinkite personalą*: 3
Jūsų komentarai*: neblogas 3*viesbutisAgnė 2007-01-08
Įvertinkite kambarį*: 3
Įvertinkite teritoriją*: 4
Įvertinkite maitinimą*: 5
Įvertinkite personalą*: 5

Jūsų komentarai*: as buvau visai neseniai spalio gale,nu istikruju viezbutis geras,aplinka svari,skanus,geras maistas(vaistu net neprireike;P) o jau atsivalgem visko ten,kad grizus pora dienu atrode kad niekas neskanu:D...vyksta ivairus uzsiemimai,kurie buna labai idomus,net nebesinori i etskursijas varyti,o tik sedeti ir ilsetis viezbutyje;)...jop labiausiai kas patiko tai ten dirbantis personalas,visi draugiski,sypsosi,kalbina...labiausia tai patiko animatoriai;)kurie ir vezdavo ivairius uziemimus,renginius vakarais:)!o as kai buvau tai laaaabai daug rusu buvo...bet viezbutis tai PATIKEKIT LABAI GERAS;)


Karolina 2008-01-19

Įvertinkite kambarį*: 4
Įvertinkite teritoriją*: 5
Įvertinkite maitinimą*: 5
Įvertinkite personalą*: 4

 

Jūsų komentarai*: lb gerai...=)))Tadas 2009-12-18

Įvertinkite kambarį*: 3
Įvertinkite teritoriją*: 4
Įvertinkite maitinimą*: 4
Įvertinkite personalą*: 4


 

Jūsų komentarai*: pries savaite tik gryzau,viesbutis neblogas,ant juros kranto,kitoje puseje iskart isejimas i miesta,aptarnavimas neblogas,maitinimas geras,tik galetu buti ivairesnis,nu kas megsta pyragaus ar bandeles tai teim rojus;D gaila tik kad lietuviu mazai buvo,gal tik 10 zmoniu,kiti svedai,vokeiciai,80% rusai

Vardas* 
Įvertinkite kambarį* 
Įvertinkite teritoriją* 
Įvertinkite maitinimą* 
Įvertinkite personalą* 
Jūsų komentarai* 


8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama