Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Didžioji Britanija yra sala. Pietinį šalies krantą nuo Vakarų Europos skiria Lamanšas, o rytinę pakrantę - Šiaurės jūra. Šiaurinius ir vakarinius krantus skalauja Atlanto vandenynas. Didžioji Britanija yra sudaryta iš šių valstybių: Anglijos, Škotijos ir Velso, o taip pat jai priklauso ir šiaurinė Airijos salos dalis.

Anglijoje rekomenduojame pamatyti.

 

Big Benas - vienas didžiausių pasaulio laikrodžių, neatsitiktinai yra laikomas ne tik Londono, bet ir visos Anglijos simboliu, kuris buvo pastatytas Anglijos karalienei Viktorijai I žengiant į sostą.

 

Hyde parkas - vienas iš žinomiausių parkų visoje Anglijoje. Šis didžiulis parkas pačioje Londono širdyje vis dar mena karališkus laikus, byloja apie neblėstančią Anglijos monarchijos garbę ir jos galybę.

 

Londono akis - vis dar pati didžiausia visoje Europoje. Naujuoju miesto simboliu tapęs apžvalgos ratas kasdien pritraukia minias lankytojas.

 

Trafalgaro aikštė - gerai žinoma ir turistų lankoma vieta Londone. Savaitgaliais vyksta daug meninių renginių, akcijų. Tai vieta, kur susiduria Anglijos praeitis ir dabartis.

 8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama