Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
KELIONĖS VAIKAMS
Spausdinti -

Kelionės kaina - 2499 Lt KELIONĖ AUTOBUSU!

AKCIJA - keliauk ne vienas ir gauk 50 Lt nuolaidą!

 

Rekomenduojama 6-19 metų jaunuoliams, mėgstantiems langvą poilsį bei įvairias pramogas.

 

VIENA - VENECIJA - STOVYKLA ITALIJOJE - SAN MARINAS - ŽEMIEJI TATRAI

1 DIENA. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, viktorinos, žaidimai ir konkursai. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Trumpas sustojimas Vienoje. Apžvalginės ekskursijos metu aplankote Imperijos simbolį - Habsburgų rūmus, Rotušę, Šv. Stepono katedrą - vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos Operą, paminklą imperatorienei Marijai Terezai. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Naktis autobuse.

3 DIENA. Atvykstate į Veneciją. *Laivu plaukiate į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursijos metu aplankote Šv. Morkaus aikštę ir baziliką, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvas laikas. Vykstate į stovyklą. Vakarienė. Nakvynė stovykloje.

4 - 9 DIENOS. Stovykla „RINALDI“ įsikūrusi 3* viešbutyje mažame ir jaukiame Tore Pedrero kurortiniame miestelyje, netoli Riminio. Iki Adrijos jūros 80 m. Stovyklautojai apgyvendinami 2 - 5-viečiuose kambariuose su patogumais. Maitinimas - 3 kartus per dieną. Stovyklautojai kasdien gali žaisti tinklinį, stalo tenisą, mini futbolą, maudytis paplūdimyje.

 

Intensyvi pramoginė programa:

Tai *išvyka į San Mariną. Kelias veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę… Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros.

*Išvyka į Riminį ir „Akvafano“ parką. Tai vandens ir saulės karalystė. Poilsio zonos prie didžiulio baseino, „išprotėjusi“ upė - vingri, pilna netikėtumų, žaibiškas čiuožimas „Kamikadzės“ atrakcione, įvairaus sudėtingumo nusileidimo takeliai, ekstremalus krioklys, žmogų „įsiurbiantis” kubilas ir Tinginių upė, mėgstantiems ramų relaksą.

*Išvyka į parką „Italija miniatiūroje“. Tai tarsi sumažintas šalies šedevrų parkas. Jo teritorija, atkartojanti vadinamojo Italijos „bato“ formą, užima maždaug 85 000 m² plotą. Čia per kelias valandas iš specialaus vienabėgio traukinuko galima apžiūrėti daugiau kaip 270 Italijos ir Europos architektūros, istorijos ir gamtos stebuklų. Pro Jūsų akis pralėks šventyklos, soborai, Koliziejus, Vatikanas, Venecijos Šv. Morkaus aikštė ir Didysis kanalas, Pizos bokštas, Etnos ugnikalnis... Išvysite ir Didžiąją Italijos aikštę. Šie istorijos paminklai sujungti tarpusavyje geležinkelio ir automobilių keliais, jūrų ir oro uostais.

*Išvyka į „Oltremare“ parką. Tai parkas, pasakojantis apie mūsų planetą Žemę. Užsukę į paviljoną „Darvino pasaulis“, nusikelsite 100 mln. metų atgal: žmogaus dydžio orchidėjos, aligatoriai, dinozaurai ir visur tvyrantis rūkas. „Jūros planetoje“ fotografuositės prie didžiojo ryklio iškamšos, o Akvariumų zonoje ne tik grožėsitės įstabių spalvų žuvimis, bet ir paglostysite tikrą rają. O smagiausia atrakcija - delfinų pasirodymas dideliame delfinariume.

*Išvyka į „Mirabilandijos“ parką. Tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas skrieja svaiginančiu ratu. Laiko mašina nukels praeitin į paslaptingą majų miestą ir grąžins tiesiai į XXI a. beprotišką karuselę. 100 km/h greičiu lėksite kilpomis, grąžtais ir suktukais „Katune“. Dabar jau nebebaisi ir Niagaros banga, užliejanti, nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio, ir šiurpusis bokštas, katapultuojantis į 70 m aukštį. Atsikvėpsite Nuotykių šalyje: piratų mūšis, kanojos, požeminiai labirintai, vandens autostrada...

Vakarais vyresnieji stovyklautojai vyksta į klubines diskotekas, jaunesniems - teminiai vakarai, žaidimai, konkursai paplūdimyje.

10 DIENA. Pusryčiai. Atsisveikinimas su stovykla. Kelionė per Italiją, Austriją. Naktis autobuse.

11 DIENA. Atvykstate į Slovakijos Žemųjų Tatrų nacionalinį parką. Esant galimybei, keliatės į *Chopoko kalną (2024 m), aplankote *stalaktitų - stalagmitų urvus. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

12 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Įspūdžiai, ateities planai ir noras, kad kelionė dar nesibaigtų... Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4100 km.

 

Kelionės datos

2011 06 23 - 07 04

2011 07 07 - 07 18

2011 07 21 - 08 01

2011 08 04 - 08 15

Į kelionės kainą įskaičiuota
Kelionė autobusu,
7 nakvynės su maitinimu stovykloje,
maitinimas stovykloje - 3 kartus per dieną buvimo stovykloje metu (vakarienė 3-ą kelionės dieną, pusryčiai išvykimo iš stovyklos dieną),
4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
pramoginė-pažintinė programa stovykloje,
kelionės vadovo paslaugos,
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Klaipėdos, Marijampolės arba Alytaus.
(¹) - gali būti papildomų sąlygų.
Stovyklautojų amžius 6-19 metų.
(*) - mokamos ekskursijos ir objektai. Turistas moka pats (110 EUR).
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama