Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
KELIONĖS VAIKAMS
Spausdinti -

Kaina nuo 1499 Lt  KELIONĖ AUTOBUSU!

AKCIJA - keliauk ne vienas ir gauk 50 Lt nuolaidą!

 

Rekomenduojama 8-14 metų aktyviems, sportiškiems, mėgstantiems turistauti jaunuoliams.
 
1 DIENA. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, viktorinos, prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Veličkos miestelį. Aplankote jau 700 metų veikiančią *Veličkos druskų kasyklą. Nusileidę į požemius sužinote kasyklų istoriją, susipažįstate su kalnakasių buitimi, pamatote požeminius smaragdo žalumos druskos ežerus ir net požeminę bažnyčią, kurios visas interjeras - sietynai, paveikslai, sienos, grindys - sukurtas iš druskos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vakare atvykstate į stovyklą. Vakarienė ir susipažinimo vakaras. Nakvynė.

A programa:
3 - 8 DIENOS. Pramogos stovykloje Prašnik.

9 DIENA. Pusryčiai. Atsisveikinimas su draugais. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

B programa:
3 - 9 DIENOS. Pramogos stovykloje Prašnik.

10 DIENA. Pusryčiai. Atsisveikinimas su draugais. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

C programa:
3 - 11 DIENOS. Pramogos stovykloje Tesare.

12 DIENA. Pusryčiai. Atsisveikinimas su draugais. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

D programa:
3 - 10 DIENOS
. Pramogos stovykloje Tesare.

11 DIENA. Pusryčiai. Atsisveikinimas su draugais. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~2000 km.

Stovykla Tesare įsikūrusi miške, apie 2 km nuo nedidelio Tesare miestelio. Stovyklautojai apgyvendinami keturviečiuose - šešiaviečiuose kambariuose. Visuose kambariuose yra dušas ir tualetas. Maitinimas - 5 kartus per dieną: pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai ir vakarienė. Didžiulėje stovyklos teritorijoje yra baseinas, teniso kortai, bėgimo su kliūtimis takeliai, aikštė skirta futbolui, tinkliniui, krepšiniui; stalo tenisas, laužavietė. Veikia kavinė, nedidelė parduotuvė. Yra medicinos punktas. Stovykla saugoma.

Stovykla Prašnik įsikūrusi miške netoli nuo kurortinio Pieštianai miestelio. Stovyklautojai apgyvendinami keturviečiuose - šešiaviečiuose kambariuose. Visuose kambariuose yra dušas ir tualetas. Maitinimas - 5 kartus per dieną: pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai ir vakarienė. Didžiulėje stovyklos teritorijoje yra uždaras baseinas, du lauko baseinai, sauna, sūkurinė vonia, tinklinio ir krepšininko aikštelės, stalo tenisas, laužavietė. Veikia kavinė, nedidelė parduotuvė. Yra medicinos punktas. Stovykla saugoma.

Stovyklose kasdien organizuojamos sporto varžybos, konkursai, smagūs kūrybiniai užsiėmimai. Stovyklautojai gali pliuškentis baseine, žaisti stalo tenisą, futbolą, krepšinį. Kiekvieną vakarą organizuojami kūrybiniai konkursai arba diskotekos, kūrenamas laužas. Mūsų vadovai padės įveikti kalbos ir bendravimo barjerus. Įsipareigojame tai padaryti, nors tikrai žinome, kad padėti nereikės. Žaidžiant, varžantis, draugaujant barjerai išnyksta savaime.

Įdomi pažintinė - pramoginė programa:

*Išvyka į vieną seniausių Slovakijos miestų Trenčiną. Po pietų išvykstate Trenčino link. Pakeliui sustojate Čachtinės miestelyje. Trumpas žygis iki Čachtinės pilies pagarsėjusios kaip „Kruvinosios grafienės“ būstinė. Pasiekę pilies griuvėsius išgirsite kraupią istoriją apie grafienę, pasigrožėsite apylinkėmis. Pasiekę Trenčiną leidžiatės į ekskursiją, kurios metu aplankote miesto pilį, sužinote „Meilės šulinio“ atsiradimo istoriją, apžiūrite budelio namą, koloną, menančią Europą siaubusio maro laikus; valdininkų namus, miesto vartus ir „Linksmąjį fontaną“ sinagogos kieme.

Vaiduokliška ekskursija viduramžių *Boinicės pilyje. Po vakarienės išvykstate į Boinicės miestelį garsėjantį gydomaisiais šaltiniais ir didžiule viduramžių pilimi. Legendomis apgaubtą pilį supa parkas, o jos požemių oloje ilsisi ilgamečio pilies šeimininko palaikai. Viena legenda pasakoja apie Juodąją Ponią - nekaltai nuteistą pilies šeimininkę, kurios po pilies menes klajojančią sielą galima sutikti ir šiandien. Pradėjus temti leidžiatės į kupiną vaiduokliškų istorijų ekskursiją po pilį. Jei pasiseks, gal sutiksite ir vieną iš buvusių pilies šeimininkų…

Išvyka į Mažųjų Karpatų regioną. Išvykstate iškart po pusryčių. Aplankote *Driny stalaktitų - stalagmitų urvus. Sužinote kas yra stalaktitai, kas stalagmitai ir kaip jie susidaro. Apžiūrite aukščiausią Driny stalagmitą, kurio aukštis siekia daugiau nei 2 metrus. Būtinai apsirenkite šiltai, nes urvuose net ir vasarą temperatūra nepakyla aukščiau 10°C. Keliaujate į kadaise karališkuoju buvusį Pezinoko miestelį. Pietūs. Po pietų vykstate į ant kalvos tarsi karūna iškilusią *Červeny Kamen pilį. Aplankote net 24 pilies menes, kuriose apžiūrite ginklų ekspoziciją, sužinote apie viduramžių mediciną, nusileidžiate į pilies rūsius. Išvyką vainikuoja aktyvus poilsis *Aqua Senec vandens pramogų parke. Smagiai pliuškendamiesi baseinuose aptariate patirtus įspūdžius, leidžiatės vandens kalneliais. Iki vakarienės grįžtate į stovyklą.

*Išvyka į Špania Dolina kalnakasių miestą ir Banska Bistricą. Išvykstate iškart po pusryčių. Vykstate į Špania Dolina, kadaise buvusį kalnakasių miestelį. Nors *kasyklos neveikia jau daugiau kaip šimtą metų, bet iki šių dienų kalnuose išlikę šachtos, tipiški šachtininkų gyvenamieji namai. Lydimi vietinio gido nusileidžiate į šachtas, kuriose pamatote kasyklose buvusias darbo sąlygas, išgirstate kasyklų istoriją. Papietavę vykstate į Banska Bistricą - vieną gražiausių Slovakijos miestų. Apžiūrite pilies kompleksą, senąją rotušę, barbakaną su bokštu-varpine, miestą juosusios gynybinės sienos vartus, sargybos bokštą, kuriame veikė ir kankinimų kamera. Vakarienei grįžtate į stovyklą.

Kelionės datos

2011 06 30 - 07 09 (B)

2011 07 08 - 07 16 (A)

2011 07 15 - 07 23 (A)

2011 08 01 - 08 12 (C)

2011 08 11 - 08 21 (D)

Kaina A 1499 Lt Kaina C 1699 Lt

Kaina B 1549 Lt Kaina D 1599 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota
Kelionė autobusu,
8 nakvynės su maitinimu (A),
9 nakvynės su maitinimu (B),
11 nakvynių su maitinimu (C),
10 nakvynių su maitinimu (D),
maitinimas stovykloje - 5 kartus per dieną buvimo stovykloje metu (pusryčiai ir vakarienė 2-ą kelionės dieną, pusryčiai išvykimo iš stovyklos diena),
medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
kelionės vadovo paslaugos,
pramoginė-sportinė programa stovykloje,
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Klaipėdos, Marijampolės arba Alytaus.
(¹) - gali būti papildomų sąlygų.
Stovyklautojų amžius 8-15 metų.
(*) - mokamos ekskursijos ir objektai. Turistas moka pats (apie 50 EUR).
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama