Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
KELIONĖS VAIKAMS
Spausdinti -

MIRABILANDIJA - SAN MARINAS - AKVAFANAS - VENECIJA - LIDO DI JESOLO - GERLITCENAS

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Mirabilandijos pramogų parką. MIRABILANDIJA - gyvenimo džiaugsmo mokykla! Tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame „Majų mieste“ rangosi 1200 m ilgio gyvatė. Tai „Katunas“ - pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės, rangysitės, versitės per galvą. „Ratatongoje“ laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą. Plaukimas plaustais Rio Bravo upe, Niagaros banga, užliejanti, nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio, Dinozaurų pasaulis, spalvomis trykštanti Bambino šalis. Mėgstantiems reginius patiks kaskadininkų pasirodymai, „Policijos akademijos“ šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų šėlionės, stereo kino filmas. Pavargusiems - vandens atrakcijų pasaulis „Mirabilandijos paplūdimys“. Atsigulęs į valtelę, čia gali mėgautis saule ir sukti ratus Angelų upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna“, pripučiamu ratu leistis nuo krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto“. Vakare vykstate į Riminio kurortą. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į San Mariną. Pažintis su nepriklausoma San Marino respublika: kelias veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę... Kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, eisite Raganų perėja, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros. Poilsis ir pramogos *AKVAFANO parke. Tai vandens ir saulės karalystė. Mėgstantiems saikingai aktyvų poilsį skirti net 5 baseinai: „Didžiajame“ galima plaukioti, šokinėti per dirbtines bangas arba mėgautis saule, įsitempus gultą į vandenį; „Poseidono“ baseine drybsoti po vandens kaskadomis; mažųjų džiaugsmui - „Cartoon Network“ su smagiomis skulptūromis, „Dramblys“ su vandens kriokliukais ir „Arktis“ su ledynais, baltosiomis meškomis ir gaiviu vandeniu. Visa kita parke skirta tikriems pramuštgalviams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kamikadzės“ atrakcione 65 km/val. greičiu nugara šliuošite nuo 90 m kalno. „Ekstremalioje upėje“ lėksite valtele, pasiekdami 70 km/val. greitį, o papuolę į „Kubilą“, suksite ratus tol, kol srovė jus įsiurbs į bedugnę. Mėgstantys varžytis galės kautis „Pasiutusioje upėje“, stengdamiesi išstumti priešininkus iš užutekių, arba bandyti raumenų tvirtumą serfingo trasoje. Į dienos pabaigą ima atrodyti, jog visas gyvenimas - nesibaigianti pramoga. Vykstate į viešbutį Lido di Jesolo. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Visuomeniniu *transportu vykstate į Veneciją. *Laivu plaukiate į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Sustosite prie Atodūsių tilto, pasieksite Rialto tiltą - tai nuostabiausia vieta stebėti Didįjį kanalą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome tiesiog pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola. Visuomeniniu *transportu grįžtate į Lido di Jesolo. Maudynės, poilsis, pramogos viename geriausių Italijos kurortų. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Trumpas sustojimas Austrijos kalnų kurorte prie Ossiachersee ežero. Kalnų *keltuvu keliatės į Gerlitceno kalną (1911 m). Prieš akis atsiveria kerintys Ossiacher ežero vaizdai. Pamatysite visa, kas būdinga Austrijos kalnams: žalas karves su varpeliais pakaklėse, senovinius akmens ir medžio piemenų namelius, smaragdinio žalumo pievas ir rūke skendinčias kalnų viršūnes. Išvykstate Čekijos link. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4800 km.

 

Datos:

2012 06 23 - 06 29 7d./6n. 1339/1369
2012 07 02 - 07 08

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-Kelionė autobusu,
-6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
-medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
-kelionės vadovo paslaugos,
-ekskursinė programa,
-kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos:
Kuro mokestis 100 Lt
-Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
-(*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 60 EUR).
-Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama