Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Kelionės kaina - nuo 2499 Lt (visos nakvynės ir 4 vakarienė viešbučiuose!)
Priemoka už vienvietį kambarį - 1000 Lt

 

REGENSBURGAS - SANTIS - LICHTENŠTEINAS - VIA MALA - LUGANAS - MONAKAS - NICA - GRASAS - BARSELONA - MONTSERATO VIENUOLYNAS - ANDORA - FIGUERAS - KARKASONAS - KROKODILŲ FERMA - ROTENBURGAS

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Labai vėlai vakare atvykstate į Prahą. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Regensburgą. Viduramžių dvasią išsaugojusio miesto senamiestis ne tik didžiausias Vokietijoje, bet ir 2006 m. įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą. Trumpa ekskursija pėsčiomis: Rotušė, Šv. Petro katedra, vienuolyno kiemas, Auksinis bokštas. Pavakary išvykstate Šveicarijos link. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Šveicarijos Apencelio kantoną. *Pasikeliate į vieną aukščiausių šio kantono viršukalnių - Santis (2502 m), iš kur gėritės Alpių kalnų grandinės, apimančios šešias šalis, panorama. Vykstate Churo link. Pakeliui sustojate Lichtenšteino kunigaikštystės sostinėje Vaduce. Nakvynė viešbutyje prie Churo.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Šveicarijos itališkąjį Tičino kantoną. Pakeliui sustojate pasigėrėti nuostabą keliančiu Reino upės išgraužtu *tarpekliu. Čia prasideda garsus senasis Via Mala kelias, kadaise nutiestas plėtoti prekybai tarp Italijos ir Š. Europos. Siauras, vingiuotas Hinterrhein upės tarpeklis yra vienas vaizdingiausių ir mažiausiai civilizacijos paliestų tarpeklių Šveicarijoje, apsuptas 490 m aukščio smiltainio uolų. Vykstate Lugano link. Pasikėlę *lyniniu keltuvu į Alpe Foppa viršukalnę (1567 m), galėsite pasivaikščioti kalnų takeliais ar pasidžiaugti įspūdinga Alpių panorama nuo novatoriškos S. Maria degli Angeli bažnyčios belvederio. Atvykstate į kalnų apsuptą Luganą, kurį rašytojai vadina „mažuoju Rio de Žaneiru” Europoje. Aplankote San Lorenzo katedrą. Esant galimybei, laisvu laiku siūlome *plaukimą laivu (~1 val.) Lugano ežeru. Išvykstate Italijos link. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

5 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate Nicos link. Pakeliui sustojate Monako kunigaikštystėje. Nykštukinė valstybė Monakas - anklavas Prancūzijos teritorijoje, viena iš saugiausių pasaulio vietų su palankiomis finansinėmis sąlygomis. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas - štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Atvykus ekskursija po Monako-Ville - seniausią Monako rajoną: *egzotinis kaktusų sodas su 6 tūkst. sukulentinių augalų nuo nykštukinių iki 10 m aukščio, *Monako kunigaikščio rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra. Aplankote Monte Karlo rajoną su legendiniu kazino vadinamą „aukso mylia“, japonišką sodą. Vakare atvykstate į Viduržemio jūros kurortą - Nicą. Nakvynė viešbutyje Žydrojoje pakrantėje.

6 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros arba siūlome *visuomeniniu transportu vykti į Nicą. Atvykus pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų; aplankote Šv. Raparatės katedrą ir garsųjį savo spalvomis gėlių ir daržovių bei vaisių turgų. Pakylate į Pilies kalvą su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, kur akys gėrisi nuostabia panorama į Angelų užutekį ir miestą bei Anglų bulvarą. Nakvynė viešbutyje Žydrojoje pakrantėje.

7 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate Ispanijos link. Pakeliui sustojate Grase, kur aplankote parfumerijos gamyklą ir parduotuvę. Vakare atvykstate į vieną iš Ispanijos Kosta Bravos pakrantės kurortų prie Viduržemio jūros (liepos-rugpjūčio mėn. viešbutis gali būti Barselonos apylinkėse). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. Pusryčiai. Poilsis arba siūloma **ekskursija į Montserato vienuolyną. Vykstate į Montserato vienuolyną, kurį supa koplyčios ir atsiskyrėlių uolos. Montserato kalne įsikūrusiame benediktinų vienuolyne apžiūrite baziliką, La Moreneta - „Juodąją“ Madoną, kuri paskelbta visos Katalonijos globėja; esant galimybei, klausotės berniukų choro giedojimo. Po pietų sugrįžtate į viešbutį. Vakare siūlome pasigrožėti ispaniškuoju *flamenko. Flamenko - tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas bei liūdesys. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. Pusryčiai. Poilsis arba siūloma **ekskursija į Barseloną. Išvykstate į Barseloną. Atvykus ekskursija po miestą aplankant 1882 m. pradėtą ir nebaigtą statyti A. Gaudi šedevrą - Šv. Šeimynos bažnyčią, spalvingiausią A. Gaudi kūrinį - Guelio parką, Kolumbo ir Ispanijos aikštes, Montjuich kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto panorama; Olimpinį kompleksą, gyvą ir judrią žymiausią Ispanijos gatvę - Las Ramblas, Gotikinį kvartalą su katedra ir senaisiais karalių rūmais. Vakare sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

10 DIENA. Pusryčiai. Poilsis arba siūloma **ekskursija į Andorą - nykštukinę valstybę Pirėnų kalnuose. Nuostabi gamta, gausybė parduotuvėlių. Vakare sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

11 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate Prancūzijos link. Sustojate Figueras mieste, kuriame aplankote įžymųjį *S. Dali muziejų. Vykstate į viduramžių miestą Karkasoną, kurio senasis miestas Cité - vienas didžiausių Europoje miestų-tvirtovių. Miestas apjuostas dviem sienų žiedais su 52 bokštais, o viduje - siauros gatvės su nusileidžiančiais laiptais ir stačiais pakilimais bei nedidelės aikštės. Gėritės Comtal pilimi, Saint-Nazaire bazilika bei bastionais. Nakvynė viešbutyje prie Montpellier.

12 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate Vokietijos link. Pakeliui aplankote unikalią ir seniausią Europoje *krokodilų fermą. Didžiulėje teritorijoje gyvena daugiau nei 500 krokodilų. Fermos darbuotojai papasakoja apie krokodilų rūšis, jų gyvenimo ypatumus, elgseną, įpročius. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

13 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, pakeliui trumpam sustojate gražiame Bavarijos miestelyje Rotenburge prie Tauberio upės. Miestas apjuostas gynybinėmis sienomis, išvagotas siaurų grįstų gatvelių. Apžiūrite rotušę, kilmingųjų rezidencijų nusėtą Herrngasse prekybinę gatvę. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

14 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~7000 km.

Kelionių datos

2011 05 14 - 05 27 (A)

2011 05 30 - 06 12 (A)

2011 06 15 - 06 28 (A)

2011 07 01 - 07 14 (B)

2011 07 17 - 07 30 (B)

2011 08 02 - 08 15 (B)

2011 08 18 - 08 31 (B)

2011 09 03 - 09 16 (A)

2011 09 18 - 10 01 (A)

Kaina A 2499 Lt Kaina B 2599 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-Kelionė autobusu,
-13 nakvynių su pusryčiais viešbučiuose,
-4 vakarienės viešbutyje Ispanijoje,
-kelionės vadovo paslaugos,
-ekskursinė programa,
-kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Pastabos:

-Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
-(*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 155 EUR - už visus (*) pažymėtus objektus).
-(**) - mokamos ekskursijos, į kurias vykstate susidarius grupei ne mažiau kaip 20 turistų:
-ekskursija į Montserato vienuolyną - 100 Lt,
-ekskursija į Barseloną - 100 Lt,
-ekskursija į Andorą - 100 Lt,
-Liepos-rugpjūčio mėn. viešbutis buvimo Ispanijoje metu gali būti Barselonos apylinkėse.
-Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
-Kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama