Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Sezono naujiena!

Kelionės kaina - nuo 2699 Lt (Visos nakvynės viešbučiuose ir 5 vakarienės!)

Priemoka už vienvietį kambarį - 700 Lt

 

VIENA - FLORENCIJA - ROMA - VATIKANAS - TAORMINA - AGRIDŽENTAS - SIRAKŪZAI - VALETA - ETNOS UGNIKALNIS - MATERA - SAN MARINAS - VENECIJA

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Vieną. Atvykus trumpa ekskursija po miesto senamiestį: Šv. Stepono katedra ir aikštė, Habsburgų rūmų kompleksas, paminklas Mocartui; Vienos opera, Parlamento rūmai, Rotušė, Rožių parkas. Po pietų išvykstate Italijos link. Vėlai vakare atvykstate į Veneto regioną. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Toskanos provincijos sostinę, Renesanso kultūros lopšį - Florenciją. Ekskursija po miestą aplankant Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; Sinjorijos aikštę, *Santa Croce baziliką, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolį - Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; *Medičių šeimos koplyčią. Išvykstate Romos link. Nakvynė viešbutyje prie Romos.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į „amžinąjį miestą ant septynių kalvų“ - Romą. Pažintis su antikine Roma: Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas, stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos. *Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70000 žiūrovų; Kapitolijaus kalva, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui ir Minervai; Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią; Panteonas arba „visų dievų šventykla“. Žymiausios miesto aikštės: Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu „Keturių upių” fontanu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

5 DIENA. Pusryčiai. Ekskursija po pasaulio katalikybės centrą Vatikaną. Aplankote vieną žymiausių Europoje *Vatikano muziejų: XV a. Rafaelio freskomis tapytos popiežiaus Julijaus II apartamentų salės, Pinakoteka (dailės galerija), Mikelandželo ištapyta Siksto koplyčia, kurioje renkamas popiežius. Apžiūrite didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje - Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Esant galimybei, gėritės Romos panorama nuo Šv. Petro bazilikos *kupolo, į kurį veda 330 pakopų laipteliai. Po pietų išvykstate Sicilijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį pakeliui į Reggio di Kalabriją. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Pietų Italijos miestą - Reggio di Kalabriją. Persikeliate keltu į Mesiną per 3,5 km pločio sąsiaurį, skiriantį salą nuo žemyninės dalies. Jonijos jūros pakrante vykstate į Taorminą - Sicilijos „langą“ į modernųjį pasaulį. Ekskursija aplankant vaizdingiausią senovės reliktą - III a. pr. Kr. pastatytą *Graikų teatrą, nuo kurio tribūnų atsiveria Etnos ugnikalnio didybė; Viešuosius sodus, Katedrą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Taorminos.

7 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į antikinį graikų miestą Agridžentą. Aplankote vieną įspūdingiausių senovės graikų pastatų kompleksų už Graikijos ribų - *Šventyklų slėnį: VI - V a. pr. Kr. statytos Heraklio, Dzeuso, Heros, Konkordijos, Dioskurų šventyklos; aukojimo altoriai, kurie mena graikų tironų ir romėnų imperatorių valdymo metus. Po pietų išvykstate į Sirakūzus - gražiausią ir galingiausią V - III a. pr. Kr. graikų miestą, dar vadinamą „tūkstančio kvapų ir spalvų miestu“. Pasivaikštote po senamiestį: Archimedo aikštė, Aretūzos šaltinis, Santa Maria della Collone katedra, buvusi Atėnės šventykla. Vykstate į kurortą pietinėje Sicilijos dalyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Maltą. Anksti ryte vykstate į Pozalo uostą ir keltu plaukiate į „lobių salos“ sostinę Valetą. Ekskursija po miestą: Baraka sodai, iš kurių atsiveria kvapą gniaužianti pasaulyje didžiausio ir giliausio natūralaus uosto panorama; įspūdinga XVI a. Šv. Jono katedra, didingi Ordino Didžiųjų magistrų rūmai, kuriuose šiandien dirba Maltos prezidentas ir parlamentas; Šv. Elnio fortas su įtvirtinimais ir bastionais. Vykstate į uostą ir plaukiate į Pozalą. Vėlai vakare sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. Pusryčiai. Vykstate prie didžiausio Europoje veikiančio *Etnos ugnikalnio (3320 m), kurį graikai laikė Olimpo kalno „filialu“, o romėnai - Ugnies dievo kalve. Šį Sicilijos pasididžiavimą iki pavasario puošia „sniego kepurė“. Esant galimybei, pasikeliate iki ugnikalnio kraterio, pavaikštote lavos laukais. Po pietų vykstate į Mesiną. Keliatės keltu į Reggio di Kalabriją ir vykstate Materos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

10 DIENA. Pusryčiai. Per Bazilikatos regioną vykstate į unikalų miestą uolose - Materą, kur buvo kuriama daug filmų Biblijos tema. Nusikeliate į praeitį ir pasivaikštote senajame - *„sassi” rajone, kuriame žmonės gyveno jau akmens amžiuje. Viskas išskaptuota uolose: aikštės, šuliniai, namai, bažnyčios, net prabangūs rūmai. Išvykstate Riminio link. Nakvynė viešbutyje.

11 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į seniausią Europoje San Marino respubliką. Trumpa ekskursija po San Marino miestą. Išvykstate Venecijos link. Atvykstate į viešbutį netoli Venecijos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

12 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į „miestą ant vandens“ - Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *varpinę, aplankyti Venecijos bažnyčias. Po pietų išvykstate į Čekiją. Kelionė per Austriją. Labai vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

13 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~7500 km.

 

Kelionių datos

2011 05 18 - 05 30 (A)

2011 06 22 - 07 04 (B)

2011 09 06 - 09 18 (A)

Kaina A 2699 Lt Kaina B 2999 Lt 
- kelionė su vyno ekspertu.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
-Kelionė autobusu,
-12 nakvynių su pusryčiais viešbučiuose,
-5 vakarienės,
-kelto bilietai: Reg. Kalabrija-Mesina-Reg. Kalabrija,
-kelionės vadovo paslaugos,
-ekskursinė programa,
-kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Pastabos:
-Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
-(*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 125 EUR - už visus (*) pažymėtus objektus ir miesto transporto bilietus Romoje).
-(**) - ekskursija, į kurią vykstate susidarius grupei ne mažiau kaip 20 turistų. Kaina - 380 Lt (pasikeitus kelto bilietų kainai - ekskursijos kaina gali kisti).
-Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
-Kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

 8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama