Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Kelionės kaina - nuo 999 Lt (visos nakvynės viešbučiuose!)

 

! Kelionės kaina priklauso nuo pasirinkto apgyvendinimo (apartamentai - viešbučiai) ir maitinimo tipo.
Informacijos apie viešbučius teiraukitės info@geraspoilsis.lt


 

Centrinės ir Pietų Kroatijos rivjera …Viduržemio jūros magija
PTUJUS - PLITVICOS NAC. PARKAS - DUBROVNIKAS - KORNATI SALOS - ZADARAS - PAKLENICOS NAC. PARKAS - ŠIBENIKAS - SPLITAS - KRKA UPĖS KRIOKLIAI - GRACAS

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Ryte išvykstate Kroatijos link. Pakeliui trumpas sustojimas Dravos upės pakrantėje įsikūrusiame Ptujaus miestelyje. Ekskursija po miestą aplankant aikštę, Rotušę, Floriano koloną ir *Ptujaus pilį. Vėlai vakare atvykstate į kurortinį Starigrad-Paklenicos miestelį. Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje ar apartamentuose.

3 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *ekskursiją į Plitvicos ežerų nacionalinį parką - vieną gražiausių parkų Europoje. Miškingame slėnyje tarp dviejų kalvų grandinių - gausybė vandens krioklių. Jie jungia įvairiame aukštyje išsidėsčiusius 16 didelių ir gausybę mažų ežerėlių. Važiuosite turistiniu autobusiuku, eisite pėsčiomis nacionalinio parko takeliais, plauksite laivu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Visur lydės kerintis ežerų ir krioklių, gėlių ir paukščių pasaulis, traukiantis begales turistų.

4 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *ekskursiją į Dubrovniką. Labai anksti ryte išvykstate Dubrovniko link. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo istorijos ir kultūros paminklais. 700 metų buvusi nepriklausoma pirklių respublika užmezgė prekybinius ryšius netgi su Afrikos valstybėmis ir jau viduramžiais palaikė diplomatinius ryšius su Anglijos karališkuoju dvaru. XI a.- XVI a. dviejų kilometrų ilgio siena su bokštais juosia puikiai išsilaikiusį senamiestį. Aplankote pranciškonų vienuolyną su viena iš trijų seniausių Europoje (XIV a.) vaistinių; pagrindinę pėsčiųjų gatvę, kurioje gausu kavinių, barų ir parduotuvėlių; Rektorių rūmų muziejų. Laisvas laikas. Labai vėlai vakare sugrįžtate į kurortą.

5 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *išvyką laivu į Kornati salų nacionalinį parką. Anksti ryte vykstate į Zadarą ir laivu plaukiate į salas. Kornati salų archipelagą sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų, kurios užima beveik 320 km2 plotą Adrijos jūroje. Dieną leisite pramogaudami laive, maudydamiesi jūroje, grožėdamiesi salomis. Vakare parplaukiate į Zadarą, didžiausią Dalmatijos regiono miestą. III a. pr. Kr. miestą užkariavę romėnai paliko ryškų pėdsaką jo istorijoje. Trumpa ekskursija Zadaro senamiestyje. Pakrantėje klausotės unikalių jūros vargonų ir išvykstate į Starigrad-Paklenicą.

6 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *žygį ir iškylą Paklenicos nacionaliniame parke. Po nesudėtingo žygio pasiekiate kalnuose įsikūrusių vietos gyventojų sodybą, kurios šeimininkas jus pasitinka su tradiciniu gėrimu rakija, vynu ir įvairia ant grotelių kepta mėsa.

7 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *ekskursiją aplankant Splitą, Šibeniką ir Krka upės krioklius. Anksti ryte išvažiuojate Splito link. Atvykus ekskursija nuostabiame Dalmatijos mieste, garsėjančiame unikaliu III a. romėnų architektūros paminklu - Diokletiano rūmais, kuriuos poilsiui pasistatė romėnų imperatorius. Išlikusios rūmų sienos, vartai ir bokštai; buvęs imperatorių mauzoliejus - dabartinė miesto katedra, o Jupiterio šventykla - baptisterija. Vykstate į Šibeniką. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo architektūra, nuostabiu senamiesčiu ir katedra, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pakeliui į kurortą sustojate Krka krioklių nacionaliniame parke, kuriame galima ne tik pasigrožėti nuostabiais kriokliais, bet ir išsimaudyti gaivinančiame upės vandenyje.

8 DIENA. Išvykstate Austrijos link, pakeliui trumpam sustojate Štirijos sostinėje Grace, kuriame aplankote Herrengasse, Landhaus - istorinę valdžios būstinę, Šv. Egidijaus katedrą, pasikeliate į Pilies kalną. Išvykstate Čekijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4000 km.

Kelionių datos

2011 05 16 - 05 24 (A)

2011 06 10 - 06 18 (B)

2011 07 13 - 07 21 (C)

2011 08 10 - 08 18 (C)

2011 08 25 - 09 02 (B)

2011 09 13 - 09 21 (A)

Kaina A nuo 999 Lt Kaina B nuo 1099 Lt

Kaina C nuo 1199 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė autobusu,
2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose Čekijoje,
6 nakvynės Kroatijoje,
kelionės vadovo paslaugos,
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Klaipėdos, Alytaus ir Marijampolės.
(*) - mokami objektai ir ekskursijos. Turistas moka pats. Nurodytos kainos, kai į ekskursiją vyksta nemažiau kaip 20 turistų:
- ekskursija į Splitą, Šibeniką ir Krka upės krioklius - 100 Lt,

- ekskursija į Dubrovniką - 100 Lt,

- ekskursija į Kornati salų nac. parką - 130 Lt,

- ekskursija į Paklenicos nac. parką - 80 Lt,

- ekskursija į Plitvicos ežerų nac. parką - 100 Lt.

- Ptujaus pilies įėjimo mokestis - apie 6 EUR.

(¹) - gali būti papildomų sąlygų.
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama