Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Kaina nuo - 1199 Lt (visos nakvynės viešbučiuose!)

Priemoka už vienvietį kambarį - 500 Lt

 

Aktyvus poilsis, gamta!


BLEDAS - VINTGARO TARPEKLIS - TRIGLAVO NACIONALINIS PARKAS - GROSSGLOCKNER ALPIŲ KELIAS - PASTERZĖ LEDYNAS - KAPRUNAS

1 DIENA.
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate Slovėnijos link. Kelionė per Austriją. Po pietų atvykstate į vieną iš gražiausių Slovėnijoje kalnų kurortą Bledą prie Triglavo nacionalinio parko. Tarp kalnų įsiterpusį ledyninės kilmės Bledo ežerą šiltos srovės sušildo iki 24 oC. Palei ežerą išsidėstęs miestelis žavi turistus visais metų laikais. *Laiveliu plaukiate į idilišką salelę ežero viduryje su maža barokine Šv. Marijos bažnytėle arba aplankote *Bledo pilį, iš kurios atsiveria nuostabūs ežero ir kalnų vaizdai. Nakvynė viešbutyje prie Bledo.

3 DIENA. Pusryčiai. Visa diena skirta aktyviam poilsiui. Vykstate į Bledo kanjoną - 1600 m *Vintgaro tarpeklį, kurį išgraužė Radovnos upės srovė. Gėrėdamiesi stačiomis tarpeklio sienomis bei stiprios srovės sūkuriais, pėsčiomis pasieksite Šumo krioklį. Vykstate į Triglavo nacionalinį parką, kuriame viešpatauja aukščiausias šalyje Triglavo kalnas (2864 m), dar vadinamas „kalnu su trimis galvomis“.

Apžiūrite įžymiausią Slovėnijoje *Savicos krioklį, krentantį iš 78 m aukščio. Laisvu laiku siūlome *keltuvu pasikelti į Vogelio kalną (1540 m) ir pasigėrėti kerinčiais slėnio, kalnų ir Bohinio ežero vaizdais; pasivaikščioti kalnų takeliais arba išsimaudyti Bohinio ežere. Vakare sugrįžtate į viešbutį prie Bledo. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Austriją. Pravažiuojate vaizdingiausiu ir labiausiai turistų mėgiamu Grossglockner Alpių keliu, kuris leidžia grožėtis nuostabia gamta tik atšilus orams. Tai primena kelionę į „Antarktidą“. Kylant „ledynų keliu“, atsiveria nenusakomo grožio reginiai, kur pievos, miškai, ganyklos, uolos ir ledynai keičia vieni kitus kol pakylate į 2500 m aukštį. Nuo Franco-Juozapo panoraminės aikštelės prieš akis iškyla sniegu padengto Grossglockner kalno (3798 m) bei jo „3000 m aukščio kaimynų“ vaizdai. Laisvu laiku *funikulieriumi galite nusileisti prie Pasterze ledyno. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

5 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į aukštai kalnuose esantį Kapruno kalnų slėnį, kuriame telkšo du snieguotų kalnų suspausti turkio spalvos ežerai ir prie jų pastatytos viena už kitą aukščiau dvi užtvankos. Įspūdingas *žygis kalnuose: važiuojate kalnų autobusu, keliatės didžiausiu Europoje atviru funikulieriumi, gėrėdamiesi kalnais, pėsčiomis pasivaikštote palei užtvanką, užkopiate į kalną, nuo kurio atsiveria nuostabus abiejų užtvankų vaizdas. Po pietų išvykstate Čekijos link. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~3800 km.

Kelionių datos

2011 07 05 - 07 10 (B)

2011 08 02 - 08 07 (B)

2011 08 23 - 08 28 (A)

Kaina A 1199 Lt Kaina B 1299 Lt


Į kelionės kainą įskaičiuota:

-Kelionė autobusu,
-5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
-kelionės vadovo paslaugos,
-ekskursinė programa,
-kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Pastabos:


-Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
-(*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 50 EUR - už visus (*) pažymėtus objektus).
-Programa kalnuose gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
-Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
-Kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

 8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama