Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Kosta Brava -  puikūs smėlio paplūdimiai besikeičiantys su uolėtais, pušaitėmis apaugusiais kalnais, nuostabūs kraštovaizdžiai, kraują kaitinantys kalnų serpentinai. Būtent šis kalnuotas peizažas džiugina turistus, ieškančius įvairovės ir įpratusius prie Lietuvos pajūrio lygumų. Vasarą švelnus pietvakarių vėjelis greitai išsklaido rytmečio miglas ir sušvelnina dienos karštį. Spalvinga ir turtinga šios pakrantės istorija skatina norą pasižvalgyti po apylinkes ir aplankyti Barseloną, Taragoną, Andorą, Montserato vienuolyną, Figeresą (su garsiuoju Salvadoro Dali muziejumi). Įvairios ekskursijos, iškylos ir pramogos praturtina atostogas prie jūros.

Lloret de Maras - tai pats stambiausias ir žinomiausias kurortas Kosta Bravos pakrantėje. Daugybė puikių modernių viešbučių, pramogų centrų, parduotuvių ir per visą miesto teritoriją pajūriu besitęsiantis nuostabus paplūdimys šį miestą pavertė Kosta Bravos sostine.

Už miesto paplūdimys ribojasi su vaizdingais uolėtais pušaitėmis apaugusiais krantais. Aktyvaus poilsio mėgėjai čia galės išsinuomoti viską, ko tik reikia įvairioms vandens sporto pramogoms. Iš jaukių pakrantės restoranų ir kavinių atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą.


Naktį kurorte taip pat verda gyvenimas. Nuo tūkstančio veikiančių restoranų, kavinių, naktinių klubų šviesų pasakiškai nusidažo jūra, prie kurios malonu pasėdėti įrengtoje ir apšviestoje krantinėje. Daugelis pasilinksminimo įstaigų užsidaro tik saulei tekant.

Iš šio kurorto patogu nuvažiuoti į gretimus miestelius. Netoliese įsikūręs Kosta Bravos vandens atrakcionų parkas „Water World“.

Tossa de Maras - tai vienas vaizdingiausių Kosta Bravos turististinio regiono miestų.
Per miestą einantis platus paplūdimys už miesto teritorijos remiasi į uolėtą krantą. Ši vieta ypač traukia romantikus ir povandeninio pasaulio tyrinėtojus, nardytojus. Kitame paplūdimio gale – garsus Kosta Bravos paminklas – viduramžių miestelis-tvirtovė Vila Vella („sena gyvenvietė“). Ji buvo pastatyta XII a. ir apjuosta tvirtove su trimis cilindriniais bokštais. Šie gynybiniai įtvirtinimai visam miestui suteikia didingumo.
Nuo miesto į šią tvirtovę kylantys akmeniniai laiptai specialiai įrengti turistams. Tai viena mėgstamiausių poilsiautojų pasivaikščiojimo vietų. Nuo aukštai iškilusios tvirtovės atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą ir miesto apylinkes.

 

Ekskursijų programos

 8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama