Rodas

Rodo sala, kadaise buvusi svarbiu Graikijos ekonominiu ir kultūriniu centru, yra beveik prie pat Turkijos krantų. Ją skalauja Egėjo ir Viduržemio jūros.


Ši, trečia pagal dydį, Graikijos sala (po Kretos ir Eubojos) yra beveik 1400 kv. km dydžio, jos ilgis – 78 km. Turistus čia traukia poilsiui palankus klimatas, pramogų gausa, gražūs paplūdimiai. Rodo saloje vasaros šiltos, o žiemos – švelnios. Per metus čia būna ne mažiau kaip 300 saulėtų dienų, todėl sala padengta vešlia augmenija.


Apsistojus Rodo saloje yra galimybė pakeliauti po visą salą, iš arčiau susipažinti ne tik su kurortų, bet ir su graikų kaimelių gyvenimu.

Apžvalginė ekskursija po salą - tai puiki galimybė susipažinti su salos gyvenimu ir nuostabia gamta! Ekskursijos metu apvažiuosite etnografinius kaimelius, pabraidysite krištolo skaidrumo paplūdimių pakrantėse, Embonos kaimelyje galėsite pasmalsauti, kaip gaminamas vynas, galėsite net užsukti į vyno fabriką ir nusifotografuoti prie Monolitos pilies, o pro autobuso langą vaizdai neleis nuobodžiauti: vynuogynus keis alyvuogių giraites, bažnyčias seni vienuolynai. Dienos nuovargį galėsite nuplauti viename iš nuostabiausių paplūdimių visoje pietinėje salos dalyje.

Ekskursijų programossukūrė Artogama