Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

TRADICINĖ KURORTŲ IR VIEŠBUČIŲ PAIEŠKA->
Pasirinkite pageidaujamą kurortą dešinėje ->
Čia rasite kurorto aprašymą ir geriausių viešbučių sąrašą->
Kilus neaiškumams skambinkite tel. 8-69901200 ir mes mielai jums padėsime!

ŠALIES APRAŠYMAS

 

Kroatija – viena iš ekologiškiausių Europos šalių. Dešimt nacionalinių parkų garsėja ne tik įspūdingais ir žaviais vaizdais, bet ir augmenijos bei gyvūnijos gausa ir įvairove.
Kroatijoje Adrijos jūros pakrantė tęsiasi 1777 km. Priešais šią pakrantę - net 1185 didelių ir mažų salų, salelių ir uolų, rifų, skalaujamų smaragdinių Adrijos jūros vandenų. 66 salos gyvenamos. Kiekviena sala ar salelė savaip vaizdinga ir nepakartojama.

Nedideli, simpatiški miesteliai su jaukiomis senamiesčių gatvelėmis, bažnyčiomis ir vienuolynais harmoningai dera prie subtilaus grožio gamtos. Alyvmedžių, mandarinų ir citrinų, vynuogynų, levandų ir mimozų paunksmė, Adrijos jūros paplūdimiai vilioja ir gaivina saulėtą vasaros dieną. Adrijos jūros pakrantės klimatas švelnus ir „sveikas“, puikiai tinkantis atostogoms ir poilsiui.

Saulės ir jūros malonių pasiilgęs poilsiautojas ar kultūros ir istorijos pažinimo ištroškęs turistas, buriavimo ar nardymo mėgėjas ir net užkietėjęs žvejys – kiekvienas čia ras sau tinkamą užsiėmimą, o gurmanas neatsispirs Adrijos jūros gėrybių patiekalų bei puikių Kroatijos raudonų ir baltų vynų gausai.

Ekskursijų programos

8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama