Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

TRADICINĖ KURORTŲ IR VIEŠBUČIŲ PAIEŠKA->
Pasirinkite pageidaujamą kurortą dešinėje ->
Čia rasite kurorto aprašymą ir geriausių viešbučių sąrašą->
Kilus neaiškumams skambinkite tel. 8-69901200 ir mes mielai jums padėsime!

ŠALIES APRAŠYMAS

 

Bulgarija - tai gilių tradicijų ir šiuolaikinės kultūros šalis. Poilsiautojus čia vilioja švelnus kalnų klimatas, kvepiantys pušynai, smulkus, aukso spalvos smėlis paplūdimiuose, švari, rami smaragdo spalvos Juodoji jūra, kurioje druskos dvigubai mažiau nei Viduržemio jūroje. 1997 m. devyni Bulgarijos kurortai už ekologiškai švarią jūrą, paplūdimius ir orą gavo prestižinius "Mėlynosios vėliavos" apdovanojimus.

 

Bulgarijos kurortuose daug sveikatingumo centrų, labai populiarių tarp poilsiautojų, kurie atostogaudami nori ne tik mėgautis jūros ir saulės teikiamais malonumais, bet ir sustiprinti sveikatą įvairiomis medicinos procedūromis, naudojančiomis natūralias gydomąsias priemones.

Kurortinio šurmulio mėgėjams ir dieną, ir naktį atvertos kavinių, restoranų, barų, užeigų, diskotekų durys, o azartiškiems žmonėms - kazino.

Tikroji šalies dvasia bei jos gyventojų svetingumas atsiskleidžia autentiškumą ir senąsias tradicijas išlaikiusiuose bulgarų kaimuose ir užeigose. Svečiai čia visada laukiami. Nė vienas nelieka abejingas melodingoms bulgarų dainoms, temperamentingiems šokiams, spalvingiems nacionaliniams kostiumams. O nacionalinių patiekalų įvairovei bei puikaus aromato ir skonio bulgariškam vynui neatsispiria nė vienas gurmanas.

Atostogos su šeima Bulgarijoje prie Juodosios jūros - tikrai puikus pasirinkimas, o palankios paslaugų ir prekių kainos daro jas dar patrauklesnes. 

8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama