Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
KELIONĖS VAIKAMS
Spausdinti -

ŠVERINAS – LIUBEKAS – VISMARAS – TRAVEMIUNDĖ – HANZA PARKAS

1 DIENA. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Žaidimai, viktorinos, konkursai. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Maklenburgo – Pomeranijos sostinę Šveriną. Aplankote XIX a. *pilį, pastatytą Šverino ežero saloje. Ištaigingi neorenesanso stiliaus fasadai, bokštai ir bokšteliai, dantytos sienos, išpuoštos skulptūromis ir daugybe dekoro elementų; į dangų kylančios smailės pelno rūmams Šiaurės Vokietijos architektūros šedevro vardą. Ne mažiau puošnus pilies interjeras. Čia yra daugiau nei 80 menių. Grožitės pilies parku: kanalai, figūrinės augalų kompozicijos, gėlynai. Vykstate į Liubeką. Į Travės upės apsuptą senamiestį žengiate pro miesto simbolį – Holšteno vartus. Turgaus aikštės centre puikuojasi įspūdingo dydžio rotušė (viena gražiausių visoje Vokietijoje), aplinkui - pirklių ir turtingų miestelėnų namai, Šv. Marijos bažnyčia. Užkopę į 125 m aukščio bokštą, apžvelgiate visą miestą. Įdomi ir Šv. Jakobo jūrininkų bažnyčia, sauganti burlaivį, kurio įgula „prapuolė“ Bermudų trikampyje. Apžiūrite pirklių namus su pereinamaisiais kiemais, senamiesčio centre pastatytus našlių namus, marcipanų muziejų, Budenbrokų namą. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 DIENA. Pusryčiai. Visa diena *Hanza parke. Ten, kur gražiausia Šiaurės Vokietijos gamta ir oras, kur kvepia druska, įsikūręs Hanza parkas. Vienintelis, esantis prie jūros, 2007 m. atšventęs 30 metų jubiliejų. Keliaudami per parko temines sritis: „Stebuklų tiltas“, „Nervų karas“, „Piratų šalis“, „Vandenų šalis“ ir „Meksika“, kiekvienas ras atrakcionų pagal savo pomėgius. Vairavimo mokykloje galima nardyti kosminiais skuteriais, vartytis lekiant amerikietiškais kalneliais, iššokti iki dangaus ir nerti „į gelmę“ sėdint ant Nesės nugaros, suptis vikingų laivu, leistis nuo krioklių ir dardėti vandens bobslėjaus trasa. Adrenalino fanatikai galės išbandyti aukščiausią Europoje skrydžio karuselę „Jūros vartai“ arba „Ispanišką varpą“, kur varpo šerdis sukasi apie savo ašį ir sūpuojasi įvairiom kryptim 70 km/val. greičiu. O tu sėdi prisispaudęs prie varpo šerdies ir tavo klyksmo nenustelbia net 80 tonų sveriantis varpas. „Kaubojų šalyje“ galėsite patikrinti savo drąsą karstydamiesi atrakcione „Navacho nuotykiai“, o poilsio minutę jus maloniai nuteiks magijos, lazerių, papūgų šou, vandens akrobatai, kiniečių varjetė ir stereo kino filmas. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Vismarą – Hanzos miestą, žinomą nuo XII a. Tarp vešlios augmenijos pasislėpęs senamiestis yra pagrindinis turistų traukos centras Šiaurės jūros pakrantėje. Senamiestyje daug žymių architektūros paminklų: Vandens vartai, Šv. Mergelės Marijos ir Šv. Mykolo bažnyčios, Rotušė, apsupta rekonstruotų gotikinių pastatų, įspūdingos Liubšės ir Kremer gatvės. Vykstate į Travemiundę – žavų kurortinį miestelį prie Baltijos jūros. Plaukiate *laivu į Baltijos jūrą, grožėdamiesi vaizdingomis pakrantėmis. Poilsis ir pramogos laive.

Išvykstate Lenkijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje.

5 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~3500 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:


· Kelionė autobusu,
· medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
· 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
· grupės vadovo paslaugos,
· ekskursinė programa,
· kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos:


· Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
· (*) – mokami objektai. Turistas moka pats (apie 40 EUR – už visus (*) pažymėtus objektus).
· Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama