Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Pietų Prancūzija. Vidružemio jūros pakrantė.

8 dienų pažintinė kelionė

Kaina - 3739 Lt

Užsakyti

 

1 diena. VILNIUS - BARSELONA - PERPINJANAS. Skrydis Vilnius - Barselona. Vykstate į Prancūziją. Nakvynė viešbutyje netoli Perpinjano.

2 diena. PERPINJANAS - KARKASONAS - ARLIS. Pusryčiai. Vykstate į viduramžių miestą Karkasoną, kurio senasis miestas Cité - vienas didžiausių Europoje miestų-tvirtovių. Miestas apjuostas dviem sienų žiedais su 52 bokštais, o viduje - siauros gatvės su nusileidžiančiais laiptais ir stačiais pakilimais bei nedidelės aikštės. Pasigėrite grafų pilimi, „Saint-Nazaire“ bazilika ir bastionais. Vykstate į Arlį - miestą, pelniusį Prancūzijos „Meno ir istorijos miesto“ titulą: *amfiteatras, talpinęs apie 20 000 žiūrovų, romėnų teatras, *antikinis Arlio muziejus, senamiestis. Nakvynė viešbutyje Arlyje.

3 diena. ARLIS - BAUX-DE-PROVENCE - GRASAS - NICA. Pusryčiai. Vykstate į nedidelį viduramžių miestelį Baux-de-Provence, terasomis kylantį į beveik 900 m aukštį. Trumpas pasivaikščiojimas siauromis, vingiuotomis gatvelėmis. Nuo miesto sienų galima pasigrožėti Alpilių kalnyno vaizdais. Apsilankote *„Paveikslų Katedroje“ (pranc. k. Cathedrale D’Images) - tai šviesos ir muzikos šou, kurio metu lankytojams pristatoma kasmet vis kito iškilaus tapytojo kūryba. 2009 m. skirti P. Pikasui. Vykstate į Nicą, pakeliui sustojate „kvepalų sostinėje“ Grase, kur aplankote parfumerijos gamyklą. Atvykus į Nicą, ekskursija po senamiestį: žemutinis miestas su siauromis gatvėmis, pasažais. Pilies kalva su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, nuo kurios atsiveria puiki panorama į Angelų užutekį ir miestą. Nakvynė viešbutyje Nicoje.

4 diena. NICA - MONAKAS - NICA. Pusryčiai. Išvyka į Monako kunigaikštystę. Atvykus į nykštukinę valstybę, ekskursija: *egzotiškasis kaktusų sodas, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra, *Monako princo rūmai, Monte Karlo kazino, japoniškas sodas. Pavakary sugrįžtate į kurortą. Laisvas laikas Nicoje. Nakvynė viešbutyje Nicoje.

5 diena. NICA - MARSELIS - AVINJONAS. Pusryčiai viešbutyje. Vykstate į vieną seniausių Prancūzijos miestų - Marselį. *Esant galimybei, išvyka laivu į Ifo tvirtovę, kurią A. Diuma aprašė romane apie grafą Montekristą. Sugrįžus ekskursija po miestą: senasis uostas, miesto įžymybė - Dievo Motinos Saugotojos bazilika, pastatyta ant kalvos. Nuo 154 m. kalvos atsiveria nuostabus vaizdas į miestą. Laisvas laikas. Vykstate į viešbutį prie Avinjono.

6 diena. AVINJONAS - GARDOS TILTAS - NARBONA. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija po *garsųjį Avinjono tiltą ir *Popiežių rūmus. Vykstame prie puikiai išsilaikiusio romėnų statyto akveduko per Gardos upę. *Esant galimybei, apsilankymas vyndarystės ūkyje ir vyno degustacija. Nakvynė viešbutyje netoli Narbonos.

7 diena. NARBONA - KOLJŪRAS - KOSTA BRAVA. Pusryčiai viešbutyje. Vykstate į Prancūzijos Koljūro kurortą - viduramžių miestą, kuris sužavėjo daug menininkų, o pastarieji jį įamžino drobėse (Ž. Brakas, A. Derainas, A. Matisas, P. Pikasas). Senasis uostas, senoji Šv. Vincento salelė, Karališkoji pilis. Vykstate į Ispaniją. Atvykstate į vieną iš Ispanijos Kosta Bravos pakrantės kurortų prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje Kosta Bravoje.

8 diena. KOSTA BRAVA - BARSELONA - VILNIUS. Pusryčiai viešbutyje. Vykstate į Barselonos oro uostą. Skrydis Barselona - Vilnius.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama apie 1700 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-skrydis maršrutu Vilnius - Barselona - Vilnius;
-keleivio mokesčiai;
-pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal nurodytą ekskursinę programą.
-7 nakvynės su pusryčiais 3* viešbučiuose;
-lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos.

 

Pastabos:

-* - mokami objektai ekskursijų metu; turistas moka pats apie 95 eurus už visus programoje „*“ pažymėtus objektus;
-kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas ir mokamų objektų kainos gali keistis;
-kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį;
-į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos;
-minimalus keliautojų skaičius - 25.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama