Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Kurortas romantišku pavadinimu „Auksinės Kopos“ – įžymiausia ir populiariausia poilsio vieta. Miestas yra apie 18 km į šiaurę nuo Varnos. Smulkaus geltono smėlio paplūdimys tęsiasi 3,5 km, o jo plotis vietomis siekia 100 m. Jūra čia skaidri ir švari. Kurorto teritorijoje yra 17 mineralinio vandens baseinų, sveikatingumo centrai, kuriuose siūlomos įvairios sveikatos reabilitacijos procedūros.

„Auksinių kopų“ populiarumą iš dalies lemia tai, jog jos pripažintos švariausiu valstybės kurortu. Jis yra gavęs tarptautinį „Mėlynosios vėliavos“ apdovanojimą už nepriekaištingą kurorto ekologinę būklę. Parko žaluma, smulkus aukso spalvos paplūdimio smėlis ir skaidri jūra – tai puiki vieta poilsiui. Čia idealios sąlygos sporto mėgėjams: jachtos, vandens slidės, vandens dviračiai, valtys, kateriai, vandens bananai, lauko teniso aikštės, krepšinio ir rankinio aikštelės, kėglių salės, žirgynas. Taip pat Auksinėse Kopose yra vandens atrakcionų parkas, pastatytas 2003 metų vasarą.

Auksinės Kopos – jaunimo mėgstamas kurortas. Čia yra kazino, pramoginis teatras, daug restoranų, naktinių klubų, diskotekų, varjetė, parduotuvių. Tai pats judriausias kurortas šioje Juodosios jūros pakrantėje. Mieste yra apie 80 naujų ir rekonstruotų viešbučių. Visi jie privatūs. Poilsiautojai pamėgo šį kurortą dėl puikių paplūdimių, daugybės barų ir užeigų, romantiškos ir jaukios aplinkos.

Šilta vasara leis džiaugtis saulės voniomis nuo gegužės iki spalio mėnesio. Oro temperatūros vidurkis – 27 laipsniai šilumos, o rami ir švari jūra išlieka šilta tiek dieną, tiek vakare. Vandens temperatūra būna apie 24–25 laipsnius šilumos.

Ekskursijų programos8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama