Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

MAROKAS- KARALIŠKIEJI MIESTAI 

1 -2 DIENOS. Iš Vilniaus vakare vykstama į Varšuvą. Skrydis iš Varšuvos į Agadyrą, pervežimas į viešbutį, nakvynė viešbutyje.


3 DIENA.Po pusryčių išvykstame į Esauirą. Aplankome Mediną.Vakare vykstame į Safi, garsėjantį keramikos dirbiniais. Nakvynė ir vakarienė Safi.


4 DIENA. Po pusryčių vykstame į Kasablanką antrą pagal dydį Afrikos miestą aplankome Hasano II mečetę. Po to vykstame į Maroko sostinę Rabatą. Apžvalginė ekskursija po miestą, vakarienė, nakvynė.


5 DIENA.Po pusryčių vykstame į Meknes, kur galime apžiūrėti 25 km ilgio gynybinę sieną. Aplankomi Bab Mensur-didžiausi vartai Šiaurės Afrikoje. Išvykimas į Fezą. Nakvynė viešbutyje Feze.


6 DIENA. Po pusryčių ekskursija po Fezą, seniausiąjį iš imperatoriškųjų miestų, plačiai žinomą dėl dvasinio ir edukacinio indėlio į Maroko kultūrą. Lankomės viduramžių medinoje, medersoje (religinėje islamo mokykloje), pamatome Karujino (Karouine) mečetę ir Nežarino (Nejjarine) fontaną. Ekskursijos metu matysite senaisiais metodais gaminius kuriančius amatininkus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Feze.

7 DIENA. Po pusryčių išvykstame į Marakešą, vykstama per Beni Mellal. Nakvynė ir vakarienė viešbutyje Marakeše.

 

8 DIENA. Papusryčiavę visą dieną skiriame pažinčiai su Marakešu. Išvystame Kutbuijos (Koutoubia) mečetę, pasivaikščiojame po Menaros sodus, apžiūrime Sadijos (Saadian) kapavietes ir Bahija rūmus. Popiet lankomės spalvinguose turgeliuose (sukuose) ir įžymiojoje Džema El Fna aikštėje, kur ugnies valgytojų, pasakotojų, prieskonių ir kvepalų pardavėjų bei gyvačių kerėtojų mozaika sužavi, užburia ir verčia pasijusti vienu iš 1000 ir 1 nakties pasakos dalyviu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Marakeše.


9 DIENA.Po pusryčių išvykstame į Agadyrą. Skrydis į Varšuvą, arba transferasįpasirinktą viešbutį. Iš Varšuvos vėlai naktį grįžtame į Vilnių.

 

 

•Į kainą įskaičiuota:

Pervežimas Vilnius-Varsuvos oro uostas-Vilnius;Skydis Varšuva –Agadyras-Varšuva;

Apgyvendinimas pagal keliones programą 3* viesbučiuose Maroke su pusryčiais ir vakariene;

Pervežimai Agadiro oro uostas-viesbutis-oro uostas;

Įėjimo bilietai į lankomus objektus (išskyrus Hasano II mečėtę Kasablankoje apie 20 EUR);Gido ir grupės vadovo paslaugos.

 

•Papildomai mokama:

Medicininių išlaidų draudimas;

Gėrimai vakarienės metu;Arbatpinigiai;

Asmeninės išlaidos

 

Galimas papildomas poilsis Agadyre:
•1/2 DBL HB Viešbutyje Club Al Moggar -899 LTL
•1/2 DBL HB Viešbutyje Agadir Beach Club-1399 LTL

Pastabos:
Pasirinkus papildomą poilsį Agadyre iš Varšuvos į Vilnių grįžtama savarankiškai.
 
8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama