Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Turkija

8 dienų pažintinė kelionė

Kaina - 2519 Lt

Užsakyti

 

Nuolaidos!

8 % užsakymams iki kovo 31 d.

 

1 diena. VILNIUS - ANTALIJA. Skrydis Vilnius- Antalija. Esant galimybei, vykstate į **ekskursiją po Antaliją: turite galimybę pasigrožėti šalia Antalijos esančiais *kriokliais, pamatote Antalijos senamiestį „Kaleiči“, papietaujate. Vykstate į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena. KONIJA - KAPADOKIJA. Pusryčiai. Labai anksti ryte išvykstate į Koniją (apie 300km). Čia buvo įsikūrusi „besisukančių“ dervišų brolija, vadinama „Mevlevi“ vardu. Aplankote *Mevlanos muziejų. Po pietų vykstate į Kapadokiją (apie 240km)- vieną unikaliausių centrinės Anatolijos vietų, žavinčią keistų įspūdingų formų kalnais. Aplankote *požeminį „Kaymakli“ miestą, stebinantį painiais labirintais. Kapadokija- Turkijos kilimų gamybos centras. Aplankote vieną iš kilimų gamyklėlių, kur stebite, kaip tradiciniu būdu audžiami ir dažomi turkiški kilimai. Avanos miestelis garsėja keramikos tradicijomis, siekiančiomis dar hetitų laikus. Aplankote vieną Avanos keramikos dirbtuvių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kapadokijoje. Esant galimybei, siūlome vakarinę programą- **Turkišką naktį.

3 diena. KAPADOKIJA. Pusryčiai. Išvykstate į *„Gioreme“ muziejų po atviru dangumi, žavintį puikiomis ankstyvosios krikščionybės bažnyčiomis ir vienuolynais. Aplankote *Učhisaro namą ir pasivaikštote po ten pat esantį vaizdingą slėnį. Po ekskursijos išvykstate į Ankarą (apie 271km). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Ankaroje.

4 diena. ANKARA - STAMBULAS. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Ankarą. Aplankote Ankaros pilį ir senamiestį, *Anatolijos civilizacijų muziejų. Vykstate į Stambulą (apie 441 km). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Stambule.

5 diena: STAMBULAS. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Stambulą, kurios metu aplankote buvusią sultonų rezidenciją- *„Topkapi“ rūmus *Šv. Sofijos soborą, Hipodromo aikštę, Mėlynąją mečetę. **Esant galimybei, galite paplaukioti laivu Bosforo sąsiauriu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Stambule. Esant galimybei, **pasivažinėjimas po naktinį Stambulą.

6 diena. TROJA - BERGAMA. Pusryčiai. Keliatės per Dardanelų sąsiaurį ir važiuojate į Troją (apie 300km). Aplankote legendinės *Trojos griuvėsius ir Trojos arklį. Vykstate į Bergamą (apie 230km). Apžiūrite antikinį Pergamo miestą- vieną svarbiausių Anatolijos regiono politinių ir religinių centrų helenizmo laikais. Aplankote *Akropolį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bergamoje.

7 diena. EFESAS - PAMUKALĖ. Pusryčiai. Po pusryčių vykstate į Efesą (apie 180km)- didžiausią iki šių dienų išlikusį *antikinį miestą. Aplankote *Šv. Mergelės Marijos namą, kuriame ji praleido paskutiniuosius savo gyvenimo metus. Stabtelite vietoje, kur anksčiau stovėjo Artemidės šventykla- vienas iš septynių antikinio pasaulio stebuklų. Užeinate į suvenyrų parduotuvę. Paskui vykstate į *Pamukalę (apie190km)- įspūdingas kalcio ir stalagmitų terasas. Aplankote *Hierapolį, kur yra žymus ir vienas didžiausių visoje Turkijoje nekropolių ir puikiai išsilaikęs antikinis teatras. Norintieji gali išsimaudyti terminiame **Kleopatros baseine. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje netoli Pamukalės.

8 diena. ANTALIJA - VILNIUS. Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, išvykstama į Antalijos oro uostą (apie220km). Skrydis Antalija- Vilnius. Pageidaujantiems- papildomos poilsio dienos viešbutyje Antalijos regione.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-skrydis maršrutu Vilnius - Antalija - Vilnius;
-keleivio mokesčiai;
-pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal nurodytą ekskursinę programą;
-7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene (esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas);
-persikėlimas per Dardanelų sąsiaurį;
-lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos.

 

Pastabos:

-* - mokami objektai ekskursijų metu; turistas moka pats vietine valiuta (apie 140 eurų už visus programoje „*“ pažymėtus objektus);
-** - siūlomos mokamos ekskursijos ir pramogos; turistas moka pats apie 100 eurų už visus „**“ pažymėtus objektus;
-kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas ir mokamų objektų bei ekskursijų kainos gali keistis;
-kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį;
-arbatpinigiai vairuotojui ir gidui (apie 10 eurų), mokami kelionės pabaigoje ir į kainą neįskaičiuoti;
-į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: viza (15 JAV dolerių arba 10 eurų,mokama Antalijos oro uoste), draudimas, arbatpinigiai, pietūs, gėrimai vakarienių metu, kitos nepaminėtos išlaidos;
-minimalus keliautojų skaičius - 31.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama