Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Turkija

10 dienų pažintinė kelionė

Kaina - 3089 Lt

Užsakyti

 

Nuolaidos!

8 % užsakymams iki kovo 31 d.

 

1 diena. VILNIUS - ANTALIJA. Skrydis Vilnius- Antalija. Esant galimybei, vykstate į **ekskursiją po Antaliją: turite galimybę pasigrožėti šalia Antalijos esančiais *kriokliais, pamatote Antalijos senamiestį „Kaleiči“, papietaujate. Vykstate į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena. KONIJA - KAPADOKIJA. Pusryčiai. Labai anksti ryte išvykstate į Koniją (apie 300km). Čia buvo įsikūrusi „besisukančių“ dervišų brolija, vadinama „Mevlevi“ vardu. Aplankote *Mevlanos muziejų. Po pietų vykstate į Kapadokiją (apie 240km)- vieną unikaliausių centrinės Anatolijos vietų, žavinčią keistų įspūdingų formų kalnais. Aplankote *požeminį „Kaymakli“ miestą, stebinantį painiais labirintais. Kapadokija- Turkijos kilimų gamybos centras. Aplankote vieną iš kilimų gamyklėlių, kur stebite, kaip tradiciniu būdu audžiami ir dažomi turkiški kilimai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kapadokijoje. Esant galimybei, siūlome vakarinę programą- **Turkišką naktį.

3 diena. KAPADOKIJA. Pusryčiai. Išvykstate į *„Gioreme“ muziejų po atviru dangumi, žavintį puikiomis ankstyvosios krikščionybės bažnyčiomis ir vienuolynais. Pamatote „Meilės slėnį“. Aplankote *Učhisaro namą ir pasivaikštote po ten pat esantį vaizdingą slėnį. „Keravansaray“ - tai dideli akmens pastatai, kadaise pastatyti prie didžiųjų prekybos kelių kaip prieglobstis keliaujantiems karavanams. Aplankote vieną tokių „stovyklų“. Pasigrožite „Vaizduotės slėniu“, „Trijų gražuolių uolomis“. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kapadokijoje.

4 diena. KAPADOKIJA - ANKARA. Pusryčiai. Avanos miestelis garsėja keramikos tradicijomis, siekiančiomis dar hetitų laikus. Aplankote vieną Avanos keramikos dirbtuvių. Keliaujate link Ankaros (apie 275km). Pakeliui pamatote „Tuz Golu“druskos ežerą. Ankaroje aplankote *Kemalio Atatiurko mauzoliejų. Vakarienė ir nakvynė Ankaroje.

5 diena. ANKARA - STAMBULAS. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Ankarą. Aplankote Ankaros pilį ir senamiestį, *Anatolijos civilizacijų muziejų. Vykstate į Stambulą (apie 441km). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Stambule.

6 diena. STAMBULAS. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Stambulą, kurios metu aplankote buvusią sultonų rezidenciją- *„Topkapi“ rūmus *Šv. Sofijos soborą, Hipodromo aikštę, Mėlynąją mečetę. **Esant galimybei, galite paplaukioti laivu Bosforo sąsiauriu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Stambule. Esant galimybei, **pasivažinėjimas po naktinį Stambulą.

7 diena. TROJA - ASSOS. Pusryčiai. Keliatės per Dardanelų sąsiaurį ir važiuojate į Troją (apie 300km). Aplankote legendinės *Trojos griuvėsius ir Trojos arklį. Vakarienė ir nakvynė netoli Assos (Behramkale) miestelio.

8 diena. PERGAMAS - EFESAS. Pusryčiai. Vykstate į antikinį Pergamo miestą (apie 170km)- vieną svarbiausių Anatolijos regiono politinių ir religinių centrų helenizmo laikais. Aplankote *Akropolį. Vykstate į Efesą (apie 180km), aplankote *antikinį Efeso miestą.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kušadasyje.

9 diena. EFESAS - PAMUKALĖ. Pusryčiai. Aplankote *Šv. Mergelės Marijos namą, kuriame ji praleido paskutiniuosius savo gyvenimo metus. Sustojate vietoje, kur anksčiau stovėjo Artemidės šventykla- vienas iš septynių antikinio pasaulio stebuklų. Užeinate į suvenyrų parduotuvę. Vykstate į *Pamukalę (apie190km)- įspūdingas kalcio ir stalagmitų terasas. Aplankote *Hierapolį- žymų ir vieną didžiausių visoje Turkijoje nekropolį ir puikiai išsilaikiusį antikinį teatrą. Norintieji gali išsimaudyti terminiame **Kleopatros baseine. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje netoli Pamukalės.

10 diena. ANTALIJA - VILNIUS. Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, išvykstama į Antalijos oro uostą (apie220km). Skrydis Antalija- Vilnius. Pageidaujantiems- papildomos poilsio dienos viešbutyje Antalijos regione.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-skrydis maršrutu Vilnius - Antalija - Vilnius;
-keleivio mokesčiai;
-pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal nurodytą ekskursinę programą;
-9 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene (esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas);
-persikėlimas per Dardanelų sąsiaurį;
-lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos.

 

Pastabos:

-* - mokami objektai ekskursijų metu; turistas moka pats vietine valiuta (apie 150 eurų už visus programoje „*“ pažymėtus objektus);
-** - siūlomos mokamos ekskursijos ir pramogos; turistas moka pats apie 100 eurų už visus „**“ pažymėtus objektus;
-kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas ir mokamų objektų kainos gali keistis;
-kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį;
-arbatpinigiai vairuotojui ir gidui (apie 10 eurų), mokami kelionės pabaigoje ir į kainą neįskaičiuoti;
-į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: viza (15 JAV dolerių arba 10 eurų,mokama Antalijos oro uoste), draudimas, arbatpinigiai, pietūs, gėrimai vakarienių metu, kitos nepaminėtos išlaidos;
-minimalus keliautojų skaičius - 31.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama