Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Algarvė (iš arabų al-gharb - "Vakarai") - regionas pietų Portugalijoje. Jos kraštovaizdis ir kultūra šiek tiek skiriasi nuo likusios Portugalijos. Dabar Algarvė yra ypač turistinė ir savo išvaizda primena Ispanijos ar Turkijos turistines pakrantes.

Didžiuliai vaisių sodai ir saulės išdeginta žemė, uolėti pakrantės skardžiai, pereinantys į smėlio paplūdimius, golfo aikštynai (kartais ši Portugalijos sritis vadinama didžiausiu golfo aikštynu Europoje), kaimeliai, kuriuose, rodos, šimtmečiais niekas nesikeičia, ir šiuolaikiniai kurortai – visa tai yra Algarvėje.
Čia kiekvienas ras užsiėmimą: pažaisti lauko tenisą, pajodinėti, išmėginti burlentę Atlanto bangose, pažvejoti jūroje arba kalnų ežeruose, vakare apsilankyti kazino, naktiniame klube ar tiesiog ramiai pavakarieniauti jūros maisto restoranėlyje po atviru dangumi.
Didelis viešbučių pasirinkimas, pasilinksminimo vietų gausa, gamtos ir gyvenimo būdo kontrastai traukia į Algarvės kurortus Atlanto pakrantėje (Albufeirą, Vilamurą, Quinta do Lago ir kitus) vis daugiau poilsiautojų iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos ir Šiaurės Europos šalių.

Albufeira – didžiausias kurortas Algarvės pakrantėje. Senamiestis su žvejų prieplauka ir mauriško stiliaus namais užima vakarinę jo dalį, rytinėje – didžiuliai viešbučių ir apartamentų pastatai. 8 km nuo Albufeiros esanti Falesia žymi vienu geriausių Algarvėje paplūdimių (5,5 km ilgio) ir jūros maisto restoranais.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama