Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Kipras - Viduržemio jūros perlas, kuriame, pasak graikų legendos, iš jūros putos gimė meilės deivė Afroditė. Dėl to ši šalis dar vadinama Afroditės sala, į kurią visus metus plūsta keliautojai, trokštantys atgaivinti priblėsusius jausmus ar pagydyti sužeistą širdį...
Kipras - meilės ir vyno šalis. Susituokti Kipre galima jau po trijų dienų viešnagės joje. Čia kasmet rengiami vynuogių ir vyno festivaliai su paradais ir kaukėmis. O nepakartojamo skonio vyno rūšių įvairovė nustebins netgi išrankiausią poilsiautoją.
Kipre poilsiauti galima bet kuriuo metų laiku - 340 dienų per metus Kipro danguje šviečia saulė, o likusios dienos taip pat kupinos žavesio. Tai viena planetos vietų, kur galima maudytis jūroje, o jau po valandos slidinėti.
Vietiniai puikūs smėlio paplūdimiai, skalaujami skaidrių Viduržemio jūros vandenų, laikomi vienais švariausių pasaulyje. Už tai ir už įrengimą bei aptarnavimą jie yra apdovanoti „Fee“ (Foundation for Environmental Education) organizacijos Mėlynąja vėliava.

Stebina ir šio krašto keisti mūsų akiai sluoksniuotieji kalnai, tankiai apaugę vešliais miškais, civilizacijos nepaliesti kaimai ir judrūs miestai.
Kipre gausu įvairių istorijos laikotarpių paminklų. Čia rasime ir neolitinių gyvenviečių pėdsakų, ir antikinės helenistinės architektūros pavyzdžių, ir bizantiškų bei venecijietiškų tvirtovių, ir pilių liekanų. Taip pat čia nemažai iš turkų valdymo laikų likusių mečečių.
Kiprui didžiulės įtakos turėjo ir krikščionybė - saloje yra daug stačiatikių cerkvių ir vienuolynų. Pats nuostabiausias iš jų - Kikoso vienuolynas, turintis vieną iš trijų išlikusių Mergelės Marijos ikonų, nutapytų Šventojo Luko rankomis.

Čia kiekvienas atras tokių užsiėmimų, kokių trokšta širdis - nuo Agia Napos diskotekų iki įžymių Pafo istorinių vietų.
Kipras puiki vieta poilsiui su vaikais. Šalyje nemažai vandens pramogų centrų visai šeimai, o dauguma viešbučių siūlo paslaugas, pritaikytas būtent mažiesiems keliautojams - tai mini klubai, baseinai, žaidimo aikštelės bei pramoginės programos, pritaikytos vaikams.
Nuostabus šalies klimatas, svetingi žmonės, neįkainojamos kultūrinės vertybės, maisto įvairovė ir pramogų gausa - puiki vieta Jūsų poilsiui!

 

Ekskursijų programos

8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama