Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Larnaka - vienas seniausių šalies miestų, įkurtas dar Mikėnų laikais. Tai trečias pagal dydį Kipro miestas, kuriame gyvena apie 80 000 žmonių. Kipro salą su išoriniu pasauliu jungia Larnakos tarptautinis oro uostas, įsikūręs miesto pakraštyje. Patį miestą supa ir mažesni kaimeliai, garsėjantys sidabro dirbiniais, ažūriniais nėriniais ir vienu iš seniausių Kipro vienuolynų su bizantiška mozaika, datuojama VI a.

Larnakos vizitinė kortelė - pakrantės promenada, vadinama Finikules. Joje tarp amžinai žaliuojančių palmių gausu restoranų, kavinių ir užeigų, pro kurių langus galima pasigrožėti nuostabiu įlankos vaizdu arba vos už kelių žingsnių esančia pagrindine prekybos gatve Zenon Kitieos. Netoliese yra garsi islamo šventovė - Hala Sulton Tekke mečetė, pastatyta pranašo Mahomedo tetos garbei, o miesto pakraštyje iki mūsų dienų išlikęs XVII a. akvedukas Kamares. Larnaka yra antroji šventojo Lozoriaus gimtinė, vėliau jis tapo pirmuoju salos vyskupu ir čia buvo palaidotas. Vos už 10 min. kelio automobiliu yra dar viena lankytina miesto vieta - sūrusis ežeras, kur žiemai apsistoja rožiniai flamingai.

Rytinė miesto dalis garsėja savo turistiniu centru su prašmatniais viešbučiais ir nuostabiais smėlio paplūdimiais. Netoliese išsidėstęs kurortas Agia Napa, kur yra didžiulis vandens atrakcionų parkas, smagiausias pramogų parkas ir delfinariumas. Larnaka - tylus, ramus kurortas su gražiais smėlio paplūdimiais, kurį dažnai renkasi su vaikais atostogaujančios šeimos. Tai nedidelis miestas, tačiau pelnytai yra mėgstamas tarp viso pasaulio turistų.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama