Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
SLIDINĖJIMAS
Spausdinti -

DĖMESIO, SEZONO METU KELIONIŲ KAINOS GALI KISTI!

Prašome tikslintis ir teirautis
info@geraspoilsis.lt
arba 8-699 01200

LIVINJO

Livinjas (Livigno) – itališka sniego pasaka

Livinjo miestelis išsidėstęs šiaurinių Alpių kalnuose, 25 km slėnyje. Jis priklauso Lombardijos provincijai Sondrijui. Tai vienas pigiausių Alpių kurortų. Kaip sako patys italai, Livinjas – tai mažas, bet pasakiškas miestelis, kuriame visi namai pastatyti iš medžio ir akmens. Kurortas dar naujas, tačiau sparčiai augantis. Jame vilioja žavus kraštovaizdis bei puikios galimybės mėgautis žiemos sporto malonumais.

LIVINJO

Livinjas yra 1816 m virš jūros lygio, prie Šveicarijos sienos, už 35 km nuo kalnų slidinėjimo kurorto Bormijaus ir apie 45 km nuo vieno populiariausių pasaulio kurortų – St. Moritz. Slidinėjimo zona išsidėsčiusi skirtinguose šlaituose (Carosello ir Motollino pusės). Ji tinka visų kategorijų slidininkams ir snieglentininkams.

Žiemos sporto mėgėjų paslaugoms yra autobusai, kurie nemokamai veža iki bet kurios kurorto vietos. Bendras Alta Vatellina abonementas suteikia galimybę slidinėti šalia esančių Bormijaus ir Santa Katerinos, Valfurvos kurortų trasose.
Nuo lapkričio iki balandžio Livinjo slėnis padengtas sausa puria sniego paklote. Iš Livinjo važinėja ski autobusai į romėnų laikų miestelį Bormijų. Ten yra puikus terminių pirčių kompleksas Bagni Vecci, kur 1493 m. lankėsi pats Leonardas da Vinčis. Čia trykšta 30 karšto vandens šaltinių, yra romėniškosios, viduramžiškos, imperatoriškosios pirtys, tepidariumas, kolidariumas, frigidariumas, atviras šilto vandens baseinas ir kitos vonios ir vonelės. Į kompleksą įleidžiama nuo 14 metų.

Platesnę informaciją apie situaciją trasose rasite šiuo adresu:

http://www.livigno.eu/lingua.jsp?lingua=ENG


Platesnę informaciją apie veikiančius keltuvus rasite šiuo adresu:

http://www.skipasslivigno.com/en/impianti/impianti.php8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama