Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

DĖMESIO, SEZONO METU KELIONIŲ KAINOS GALI KISTI!


Prašome tikslintis ir teirautis info@geraspoilsis.lt arba 8-52324762, 8-699 01200

Riminio kurortas, gimtasis Frederiko Felinio miestas, – ideali vieta tiems, kurie norėtų suderinti poilsį paplūdimyje su naktinėmis pramogomis ir pažintinėmis ekskursijomis po istorines Italijos vietas. Švelnus klimatas ir beveik 20 km auksinio smėlio paplūdimių pavertė Riminį vienu populiariausių Adrijos pakrantės kurortų. Dėl lygios ir smėlėtos pakrantės jį mėgsta šeimos su vaikais. Aktyvaus poilsio mėgėjams tai tikras sporto aikštynas po atviru dangumi. Įrengtos aikštelės paplūdimio tinkliniui ir krepšiniui, sudarytos sąlygos plaukioti, nardyti, buriuoti, plaukioti banglentėmis. Čia netrūksta vandens motociklų, vandens slidžių ir kanojų. Patogi miesto geografinė padėtis leidžia nuvykti vienai dienai į Romą, Veneciją, Florenciją ir kitus garsius šios šalies miestus.

Miestelis turi ilgaamžę istoriją, kurios šaknys pradingsta amžių glūdumoje. Jis išaugo iš nedidelės romėnų gyvenvietės Ariminum, įkurtos 268 metais pr. Kr. Miestas dalijamas į dvi zonas – istorinę ir kurortinę. Miesto išskirtinis bruožas, kuris iš karto krinta į akis, – meniška architektūrinė senovės Romos ir viduramžių statinių kaimynystė su šiuolaikiniais pastatais ir moderniais viešbučiais. Iki mūsų dienų Riminis išsaugojo daugybę senovės Romos ir viduramžių paminklų: miestą valdžiausių kunigaikščių Malatestos šventyklą (Tempio Malatestiano), valdžios rūmus(Palazzo del Podesta), trijų kankinių (Tre Martiri aikštę). Pagrindinis miesto simbolis ir seniausias statinys mieste yra imperatoriaus Augusto Triumfo arka, pastatyta 27 metais pr. Kr. Turistų mėgstamas ir imperatoriaus Tiberijaus I a. statytas tiltas. Netoli Riminio teka garsioji Rubikono upė, kuri siejama su Gajaus Julijaus Cezario vardu ir jo posakiu „peržengti Rubikoną“. Dažnas turistas, išvykdamas ar atvykdamas Riminį, stabteli nusifotografuoti prie vos pastebimos lentelės „Rubicone“.

Riminio miestas kurortu tapo 1843 metais, kai buvo atidarytas pirmasis Privilegijuotųjų paplūdimys. Nuo to laiko šias vietas aplankė daugybė Italijos, Europos ir pasaulio garsenybių. Kasmet buvo statoma vis daugiau viešbučių, parduotuvių, pramogų centrų ir jau XX a. septintajame dešimtmetyje miestas tapo stambiu kurortiniu centru. Dabar Riminis pagal galimybes priimti turistus užima pirmąją vietą Italijoje, nes jame yra apie 2000 viešbučių ir 15 tūkstančių vilų bei apartamentų. Visi Riminio viešbučiai nedideli, kompaktiški, miesto tipo, dažniausiai neturi savos teritorijos ir paplūdimio. Viešbutis, turintis 80 kambarių, Riminyje jau laikomas dideliu.
Riminis yra vienas iš populiariausių Adrijos jūros pakrantės kurortų, skirtas mėgstantiems įvairias pramogas ir linksmybes. Šalia jūros driekiasi ilgas prospektas su daugeliu barų, restoranų, naktinių klubų, diskotekų. Taip pat yra daug parduotuvių, prekiaujančių turistams skirtais suvenyrais ir paplūdimio reikmenims, kurios dirba iki vėlyvo vakaro.
Riminis dabar suskirstytas į kelias kurortines zonas. Šiauriausias yra Torre Pedrera rajonas, paskui, leidžiantis žemyn į pietus, yra Viserbella, Viserba, Rivabella, San Giuliano Mare, Marina Centro, Bellariva, Marebello, Rivazzurra ir jauniausias (pats piečiausias) yra Miramarės rajonas.
Beveik kiekvieną dieną Riminyje veikia antikvarinių daiktų turgus, o istoriniame centre liepos ir rugpjūčio mėn. kiekvieną trečiadienį ir penktadienį vakarais vyksta įvairūs kultūriniai ir pramoginiai renginiai. Pagrindinis ir didžiausias Emilijos-Romanijos regione turgus šurmuliuoja trečiadienio ir šeštadienio rytais Riminio Cavour ir Malatesa aikštėse. Miramarėje turgūs vyksta kiekvieną vasaros antradienį, Bellarivos gatvėse – ketvirtadieniais, Viserboje – pirmadieniais, o Torre Pedrera – sekmadieniais. Antikvarinių daiktų turgus kiekvieną vasaros antradienio vakarą vyksta Riminio centre.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama