Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Klasikinė Ispanija

8 dienų pažintinė kelionė

Kaina - nuo 3709 Lt

Užsakyti

 

1 diena. VILNIUS - BARSELONA - SARAGOSA. Skrydis Vilnius - Barselona. Autobusu išvykstate į Saragosą. Atvykus trumpa ekskursija, kurios metu pamatote įspūdingą „De Nuestra Senora del Pilar“ baziliką, rotušę, gotikinę prekių biržą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. SARAGOSA - MADRIDAS. Pusryčiai. Išvykstate į Ispanijos sostinę Madridą. Madride pamatote žymiąją „Gran Via“ gatvę, Ispanijos, Sibelės, Atradimų aikštes. Apžiūrite didingą XVIIa. senamiesčio centrinę aikštę, kurioje vykdavo inkvizicijos teismai ir egzekucijos, Saulės vartų aikštę, Prado alėją, kurioje gausu muziejų ir meno galerijų. Aplankote *Prado muziejų - vieną didžiausių pasaulyje meno galerijų su įspūdingomis A. Velaskeso ir F. Gojos kūrinių kolekcijomis. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. MADRIDAS - TOLEDAS - MADRIDAS. Pusryčiai. Esant galimybei, Madride aplankote *Karaliaus rūmus, kuriuos pastatė pirmieji Burbonų dinastijos valdovai, įsikūrę Madrido senamiestyje. Išvyka į buvusią Ispanijos sostinę Toledą. Šis miestas puikiai išlaikė viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Ekskursija po miestą: aplankote vieną didžiausių krikščioniškojo pasaulio *katedrų, taip pat *Švč.Mergelės Marijos Baltosios sinagogą, *Šv.Tomo, kurioje yra įžymusis ElGreko paveikslas „Grafo de Orgazo laidotuvės“, ir *Šv.Jono bažnyčias. Sugrįžtate į Madridą. Esant galimybei, pasižiūrite bulių kautynes - **koridą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. MADRIDAS - KORDOBA - SEVILIJA. Pusryčiai. Vykstate į Kordobą. Atvykus ekskursija po senamiestį: aplankote *katedrą-mečetę- vieną didžiausių pasaulyje šventyklų, pastatytą prieš 12 šimtmečių ir įkūnijusią islamo galią Pirėnų pusiasalyje. Mečetėje apstulbina žvilgančios auksu mozaikos ir daugybė tolumoje pranykstančių raudonai-baltai dryžuotų arkų. Pastato viduje XVIa. pastatyta krikščioniška katedra sukūrė unikalų architektūros ansamblį, stebinantį iš viso pasaulio atvykstančius miesto svečius. Tęsiate kelionę į Andalūzijos provincijos sostinę Seviliją. Atvykus laisvas laikas. Vakare, esant galimybei, galite pamatyti **flamenką. Tai ne tik šokis. Tai įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. SEVILIJA - GRANADA. Pusryčiai. Ekskursija po Seviliją: Amerikos ir Ispanijos aikštės, senasis žavingas „Santa Kruz“ kvartalas su baltų siaurų gatvelių ir kiemų labirintu, didžiausia Europoje *gotikinė katedra su „La Giralda“ bokštu. Apžiūrite karališkuosius *Alkasaro rūmus ir sodus- nuostabų mudecharų amatininkų kūrybos karališkos didybės ir dekoratyvinės sodininkystės derinį. Išvykstate į Granadą. Atvykę aplankote šalia Granados įsikūrusią maurų šventovę Alhambrą - buvusius maurų valdovų rūmus ir Nasridų karalių užmiesčio dvarą - „Generalife“ sodus. Subtiliame architektūros kūrinyje dera magiški erdvės, šviesos, vandens ir puošybos elementai. Nasridų dinastijos kalifai trokšdami sukurti visagalės valdžios įvaizdį taip įgyvendino savo žemiškojo rojaus idėją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. GRANADA - VALENSIJA. Pusryčiai. Vykstate į Valensiją- tradicinio ispanų patiekalo „paella“ gimtinę. Trumpa ekskursija po miestą - aplankote *katedrą, pamatote senąją šilkų biržą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. BARSELONA. Pusryčiai. Tęsiate kelionę į vieną judriausių Viduržemio jūros uostų, kultūros, prekybos ir sporto lopšį - Barseloną. Vykstate į ekskursiją autobusu po Barseloną. Pamatote Ispanijos aikštę, „Montjuich“ kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto ir uosto panorama, Olimpinį kompleksą, spalvingiausią Gaudžio kūrinį- Gvelio parką, neįprasčiausią Europoje bažnyčią- 1882 m. pradėtą ir nebaigtą A.Gaudžio šedevrą- Šventosios Šeimos bažnyčią. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. BARSELONA - VILNIUS. Pusryčiai. Vykstate į Barselonos oro uostą. Skrydis Barselona - Vilnius.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama apie 2500 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-skrydis maršrutu Vilnius - Barselona - Vilnius;
-keleivio mokesčiai;
-pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal nurodytą ekskursinę programą;
-7 nakvynės su pusryčiais 3* viešbučiuose;
-įėjimo bilietas į Alhambros rūmus;
-lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos:

-*- mokami objektai ekskursijų metu; turistas moka pats (apie 80 eurų už visus programoje „*“ pažymėtus objektus);
-**- flamenkas- mokama papildomai (apie 45 eurus);
-kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas ir mokamų objektų kainos gali keistis;
-kai kurių muziejų gidų paslaugos- už papildomą mokestį;
-į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos (draudimas, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, kitos nepaminėtos išlaidos);
-minimalus keliautojų skaičius - 31.

 8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama