Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
KELIONĖS VAIKAMS
Spausdinti -

Kelionės kaina - 1599 Lt KELIONĖ LĖKTUVU!

AKCIJA - keliauk ne vienas ir gauk 50 Lt nuolaidą!

 

Rekomenduojama 6-19 metų jaunuoliams, mėgstantiems sportinius ir komandinius žaidimus.


VILNIUS - VARNA - VILNIUS

1 DIENA. Skrydis lėktuvu: Vilnius - Varna. Atvykstate į stovyklą. Pietūs. Susipažinimo vakaras. Vakarienė. Nakvynė vaikų ir jaunimo centre „Albatrosas“.

2 - 7 DIENOS. Tarptautinis vaikų ir jaunimo centras „ČAVDAR“ įsikūręs netoli kurortinio Obzoro miestelio (2 km) prie Juodosios jūros. Stovyklautojai apgyvendinami pagrindiniame pastate, 3 - 4 - viečiuose kambariuose. Tualetas, dušas kiekviename kambaryje. Maitinimas:

Stovykloje yra didelis baseinas, tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelės, stalo tenisas, biliardas. Veikia valiutos keitykla ir medicinos punktas. Stovykla saugoma.

Įvairi ir smagi pažintinė-pramoginė programa:

*„Paslaptingoji Langoza“. Vykstate prie Kamčios upės ir, sėdę į laivelius, iškart pasijuntate keliautojais - atradėjais. Upės pakrantės primena džiungles: iš vandens kyšo susiraizgę medžių šaknys, pakrantėse ilsisi vėžliukai, medžių laja tarsi žalias stogas susipynusi virš jūsų galvų. Pasiekiate juodųjų buivolų fermą. Galite iš arti pamatyti šiuos egzotiškus gyvūnus, nusifotografuoti, paragauti uogomis pagardinto buivolių pieno. Visai netikėtas išvykos etapas - safaris senoviniais džipais. Įsitveriate tvirtai ir prasideda tikras ekstrymas: duobės, nuokalnės, grumstai, pro šalį švilpiančios šakos... Sustojate miško aikštelėje, prie nacionalinės bulgarų sodybos. Čia galima pasivažinėti arklio traukiamu vežimėliu, šaudyti iš lanko, o pasistiprinus prasideda linksmasis vakarėlis: estafetės, užduotys, loterija, šokių maratonas, diskoteka.

*Piratų mūšis. Du piratų laivai išplaukia į atvirą jūrą. Piratai greitai paaiškina mūšio taisykles, „karingai“ išsipaišote veidus ir pasiruošiate mūšio amuniciją: kibirus su vandeniu, šlapias popierių gniūžtes. Laivai priartėja ir prasideda mūšis: vanduo pilasi kibirais ir laimėtojų dažniausiai nebūna - visi šlapi iki siūlo. Laivai nuleidžia inkarus. Dabar galima užkąsti, išsimaudyti jūroje, pasigalynėti su piratais linksmųjų mįslių konkurse ir surasti piratų paslėptą lobį. Rašote norus, slepiate butelyje, o vakarą vainikuoja šokis ant stalų su piratų vadu.

*„Kaleidoskopas“. Vykstate prie didingų uolų, kuriose vėjas ir vanduo per šimtmečius išgraužė grotas. Būtent čia ir įsikūrė vienuoliai. Apžiūrite vienuolyną ir vykstate į Eko floros parką. Čia galite grožėtis reta augmenija, važinėtis karieta, pajodinėti ant arklių. Pagaliau visų išlaukta atrakcija - modernus kartodromas. Įsitveriate į kartingo vairą ir pagalvojate: „Šumacheris irgi taip pradėjo...“ Vakarop atvykstate į miške įsikūrusį restoraną - malūną: nacionalinių valgių vakarienė, klubinė muzika ir diskoteka.

*Senasis Nesebro miestas. Nesebras - miestas-sala, kurį su kontinentu jungia akmeninis tiltas. Nusikeliate kelis šimtmečius atgal: akmenimis grįstos painios gatvelės, romėnų ir graikų laikus menančios bažnyčios, istorijos ir legendos. Apžiūrėję miestą, pietaujate restorane ant jūros kranto, grožėdamiesi neaprėpiamu jūros mėliu. Grįždami į stovyklą stabtelite Solniečnyj bereg kurorte, pramogaujate vandens parke po atviru dangumi. Šiandien diskotekos nebereikės...

Kiekvieną rytą stovyklautojai praleidžia prie jūros: deginasi, maudosi, žaidžia paplūdimio tinklinį, stato smėlio pilis. Vakare galima dalyvauti stovyklos organizuojamuose konkursuose, pasivaikščioti po Kranevo miestelį, kartu su vadovais keliauti prie bangolaužių pasirinkti didžiulių kriauklių ar siausti stovyklos diskotekoje. Vyresni vaikai, lydimi vadovų, gali vykti į Zalotyje pieski kurortą ir apsilankyti net keliose skirtingose klubinėse diskotekose.

Saulė, smaragdinio mėlynumo jūra, daugybė naujų draugų - kas gali būti geriau atostogaujant?

8 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Varnos oro uostą. Skrydis: Varna - Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-Skrydis lėktuvu: Vilnius - Varna - Vilnius,
-oro uostų mokesčiai,
-7 nakvynės stovykloje "Čavdra“,

- maitinimas 3 kartus per dieną (švediškas stalas),
-medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
-grupės vadovo paslaugos,
-ekskursinė programa,
-kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos:
-(*) - mokamos ekskursijos. Turistas moka pats apie 125 EUR.
-Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
-Pirmos ir paskutinės dienos programa gali kisti, keičiantis skrydžių tvarkaraščiui.

Kelionės datos

2011 06 13 - 06 19 

2011 06 27 - 07 03

2011 07 11 - 07 17

2011 07 25- 07 31

2011 08 08 - 08 14


2011 08 22 - 08 28
8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama