Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Kaina - nuo 1599 Lt (visos nakvynės viebučiuose)

 

! Kelionės kaina priklauso nuo pasirinkto apgyvendinimo (apartamentai - viešbučiai) ir maitinimo tipo.
Informacijos apie viešbučius teiraukitės
info@geraspoilsis.lt arba 8-699 01200

SEGEDAS - BELGRADAS - DURMITORO NACIONALINIS PARKAS - OSTROGO VIENUOLYNAS - KOTORAS - CETINJE - DUBROVNIKAS - BUDAPEŠTAS

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Vykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Išvykstate į Serbijos sostinę - Belgradą. Atvykus siūlome vakare pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Į viešbutį sugrįžtate miesto *transportu. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

3 DIENA. Pusryčiai. Ekskursija autobusu po miestą: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Išvykstate į Juodkalniją. Kelionė per Serbiją, Juodkalniją. Vakare atvykstate į Durmitoro nacionalinį parką. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Visą dieną praleidžiate Durmitoro nacionaliniame parke. Durmitoro kalnų masyvui priklauso net 48 viršukalnės, kurių aukštis daugiau nei 2000 m. Tarp kalnų įsiterpę ežerai, upių išgraužti kanjonai, įspūdingi tiltai nepalieka nė vieno abejingu. Pasivaikštote aplink Juodąjį ežerą, *keltuvu pasikeliate į Savin Kuk viršukalnę (2313 m), nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Pageidaujantys gali plaukti pripučiamais plaustais („raftingas“) Taros upe ar važiuoti į safarį džipais po Durmitoro parką (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate Juodkalnijos Adrijos jūros pakrantės link. Kelias vingiuoja įspūdingu Taros upės kanjonu, kuris laikomas antru pagal dydį kanjonu pasaulyje (po Kolorado kanjono JAV). Sustojate prie didžiulio tilto per Taros upę. Vykstate į Ostrogo vienuolyną, kurį Šv. Vasilijus įkūrė XVII amžiuje. Tai viena populiariausių piligrimų lankomų vietų Balkanuose. Tarsi išskaptuotas didžiulėje Ostroška Greda uoloje jau 300 metų Aukštutinis vienuolynas traukia begales turistų ir maldininkų iš viso pasaulio. Čia pamatysite ir Šv. Vasilijaus relikvijas bei grožėsitės įspūdingais kalnų vaizdais. Vakare atvykstate į vieną iš Juodkalnijos kurortų prie jūros. Laisvas laikas. Nakvynė pasirinktame viešbutyje arba apartamentuose.

6 DIENA. Poilsis prie jūros.

7 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *ekskursiją į Cetinje ir Kotorą. Vykstate prie Kotoro įlankos - piečiausio Europoje fiordo. Įlankos pakrantėje išsidėstęs senovinis Kotoro miestas, saugomas UNESCO. Pasivaikštote po jaukų senamiestį: Šv. Trifonijaus soboras, Laikrodžio bokštas, Šv. Luko bažnyčia, kunigaikščių rūmai, Napoleono teatras. Cetinje - senoji Juodkalnijos sostinė, muziejų miestas. Aplankote didingą Šv. Petro ortodoksų vienuolyną, kuriame saugoma neįkainojama relikvija - Šv. Jono Krikštytojo ranka. Pavakary sugrįžtate į kurortą.

8 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *ekskursiją į Dubrovniką. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo istorijos ir kultūros paminklais. 700 metų buvusi nepriklausoma pirklių respublika užmezgė prekybinius ryšius netgi su Afrikos valstybėmis ir jau viduramžiais palaikė diplomatinius ryšius su Anglijos karališkuoju dvaru. XI a. - XVI a. dviejų kilometrų ilgio siena su bokštais juosia puikiai išsilaikiusį senamiestį. Aplankote pranciškonų vienuolyną su viena iš trijų seniausių Europoje (XIV a.) vaistinių; pagrindinę pėsčiųjų gatvę, kurioje gausu kavinių, barų ir parduotuvėlių; Rektorių rūmų muziejų. Laisvas laikas. Vakare sugrįžtate į kurortą.

9 DIENA. Poilsis prie jūros.

10 DIENA. Išvykstate Vengrijos link. Kelionė per Kroatiją, Vengriją. Labai vėlai vakare atvykstate į Budapeštą. Nakvynė viešbutyje.

11 DIENA. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Budapeštą: Šv. Trejybės aikštė, gotikinė Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos; neoromaninė tvirtovė - Žvejų bastionas. Važiuojate ant Gelerto kalno, nuo kurio atsiveria puiki panorama į miestą. Išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

12 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4800 km.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-Kelionė autobusu,
-6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
-5 nakvynės Juodkalnijos kurorte,
-kelionės vadovo paslaugos,
-ekskursinė programa,
-kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Pastabos:

-Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
-(*) - mokami objektai (apie 10 EUR) ir ekskursijos, į kurias vykstate susidarius grupei ne mažiau kaip 20 turistų. Turistas moka pats: 
  ekskursija į Dubrovniką - 100 Lt,
  ekskursija į Cetinje ir Kotorą - 70 Lt.
-Kai kurių muziejų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
-Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

 8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama