Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
KELIONĖS VAIKAMS
Spausdinti -

Kaina 899 Lt
Vaikui iki 12 m. 849 Lt
Priemoka už vienvietį kambarį - 300 Lt

VISMARAS - VONEMAR VANDENS PARKAS - LEGOLENDAS - HEIDĖS PARKAS

1 DIENA. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Žaidimai, viktorinos, konkursai. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Atvykstate į Vismarą - Hanzos miestą, žinomą nuo XII a. Tarp vešlios augmenijos pasislėpęs senamiestis yra pagrindinis turistų traukos centras Šiaurės jūros pakrantėje. Senamiestyje daug žymių architektūros paminklų: Vandens vartai, Šv. Mergelės Marijos ir Šv. Mykolo bažnyčios, Rotušė, apsupta rekonstruotų gotikinių pastatų, įspūdingos Liubšės ir Kremer gatvės. Norintys susipažįsta su Vismaro senamiesčiu arba ilsisi *WONEMAR vandens parke. Tai poilsio ir pramogų oazė: baseinai su dirbtinėmis bangomis, įvairių sudėtingumų nusileidimų takeliai, „Išprotėjusi upė“, sūkurinės vonios, uolų grotos, soliariumai ir saunos. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Daniją. Visa diena *LEGOLENDE. Aštuonios skirtingos parko šalys, 50 atrakcionų, 16 parduotuvių, 7 restoranėliai - visa tai jungia pagarba šeimai ir meilė vaikams. Tik įėję pro parko vartus, patenkate į „Mini šalį“. Tiesą sakant, tai visas Pasaulis, sukurtas iš 20 mln. mažų lego kaladėlių: žymiausi architektūros šedevrai, istoriniai miestų kvartalai ir eilinių miestiečių kasdienybė. Visai greta - vairavimo mokykla su tikrais elektromobiliais, kelio ženklais nužymėtomis gatvėmis, traukinių pervaža ir legolendiškomis vairavimo teisėmis. Afrikos savanoje galėsite medžioti lego žvėris, plaukdami mini valtelėmis aplankysite Graikiją, Japoniją, Šri Lanką. Kaubojų ir indėnų „Legoredo“ šalyje plausite auksą, leisitės kanojomis nuo krioklių, akmenų griūtį išgyvensite nusileidę į grėsmingas kalnakasių šachtas. „Iliuzijų šalyje“ nusileisite į tropinės jūros dugną: aplink šimtai spalvingų žuvyčių, rykliai, o krabus ir mažąsias rajas galėsite glostyti rankomis. „Nuotykių šalyje“ ekstremali techno mašinėlių trasa, džiunglių ralis, lego skuteriai audringoje jūroje, o „Karaliaus šalyje“ viską valdo vikingai, princesės ir drakonai. Mažųjų džiaugsmui - 500 m² žaidimų aikštelė „Duplo šalyje“ (yra policijos būstinė, ligoninė, valstiečių kiemas). Lobių ieškojimas, svaiginančiai besisukančios romo statinaitės, vandens mūšiai „Piratų šalyje“ - ne tik vaikams. Čia atsipalaidavę siaučia ir dūksta net seneliai. Legolendas pakeri visus ir nejučiom tampi grožio, atrakcijų ir lego kaladėlių karalystės aktyviu piliečiu. Ir dar: čia neegzistuoja žodis „negalima”! Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

4 DIENA. Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias ir populiariausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas - tikras rojus greičio ir stiprių pojūčių mėgėjams. „Amerikietiški kalneliai“, „Limitas“, „Skrajojantis pianinas“, kartingų trasa, aukštai virš medžių kylančios laivinės sūpuoklės!!! Mėgstantiems vandenį - net šeši atrakcionai: dvi „pašėlusio vandens“ trasos su 20 m aukščio kriokliais, kruizas sraunia Bavarijos kalnų upe, senoviniai gariniai garlaiviai, plaukiojantys Soltau ežere. Romantikams - pirmykščių žmonių pasaulis, vokiečių pasakų karalystė su šokančiomis ir kalbančiomis lėlėmis, pasivažinėjimas senovinėmis mašinėlėmis ir net 7 skirtingos traukinukų trasos. O kur dar delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou, elektroninis paukščių teatras…

Topas - didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas“, lekiantis 120 km/val. greičiu nuo 60 m aukščio kalnų. Naujausias atrakcionas - pašėlęs ir beprotiškas „Dykumų ralis“, starto metu per 2,4 sek. pasiekiantis 102 km/val. greitį. Tikra katapulta! Neužmirškite kvėpuoti! Kelionė per Vokietiją. Naktis autobuse.

5 DIENA. Kelionė per Lenkiją. Pavakary sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~3700 km.

 

Kelionės datos

2012 05 30 - 06 03 5d./3n. 869/899 A Liko 22 vietos!
2012 06 16 - 06 20 5d./4n. 949/979 B
2012 06 26 - 06 30 Liko 20 vietų!
2012 07 03 - 07 07
2012 07 24 - 07 28
2012 08 01 - 08 05
2012 08 15 - 08 19 
2012 08 22 - 08 26

Į kelionės kainą įskaičiuota:
-Kelionė autobusu,
-4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
-medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
-kelionės vadovo paslaugos,
-ekskursinė programa,
-kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos:

Kuro mokestis 50Lt

Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Klaipėdos, Marijampolės arba Alytaus.
(*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 85 EUR suaugusiems, apie 60 EUR vaikams iki 12 m.).
(¹) - gali būti papildomų sąlygų.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama