Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
SLIDINĖJIMAS
Spausdinti -

Obergurglis – Hochgurglis: austriškų kalnų atodūsis

Viena iš populiariausių kalnų slidinėjimo vietovių Austrijoje – Ectalio slėnis, garsėjantis labai skirtingu ir unikaliu gamtovaizdžiu. Obergurgli ir Hochgurgli, du slėnius, esančius Ectalio slėnyje, jungia 3,6 km modernus keltuvas

Dėl didelio aukščio čia slidinėjimo sezonas tęsiasi ilgai ir trunka nuo lapkričio iki gegužės. Didžioji dalis trasų raudonos ar juodos ir skirtos patyrusiems meistrams, bet jos puikiai prižiūrimos ir nėra itin sudėtingos net pradedantiesiems. Snieglentininkams skirtas specialus parkas ir milžiniškas net 120 m vamzdis („Halfpipe“), kuriame triukai liesis kaip iš gausybės rago.
Pasigrožėjus Austrijos Alpėmis vertėtų užsukti ir į kalnų restoranus. Bene didžiausią paklausą turi „Hoe Mut“ restoranas (2670 m aukštyje), iš kurio atsiveria kaip ant lėkštutės padėta slėnio panorama ir vaizdas į dolomitines Alpes.

 

Obergurglis (1930 m) ir Hochgurglis (2150 m) yra įsikūrę apie 25 min. kelio autobusu nuo žemiau esančio Zeldeno kurorto. Autentiška kaimelių aplinka, mediniai nameliai, stebuklingas gamtovaizdis. Bet svarbiausia čia – tyla: regione vakarais veikia vos keli barai, o mieste uždraustas automobilių transportas.


Obergurglis – vienas naujausių, moderniausių ir aukščiausių kalnuose įsikūrusių Austrijos kurortų. Daugelis ten pabuvojusių mano, kad tai išskirtinis austrų kurortas, kuriame būna palyginus nedaug žmonių. Čia mėgsta ilsėtis norintieji prabangos ir ramybės.
Hochgurglis – nedidukas kalnų miestelis, kurį sudaro keli beveik trasoje įsikūrę viešbučiai. Hochgurglyje yra puikus restoranas „Tiroler Stuben“, kuriame ruošiamas autentiškas ir kiekvieno skonį atitinkantis maistas.
Šalia miestelio esančios trasos daugiausia skirtos pradedantiesiems, todėl jiems nereiks toli keliauti.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama