Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

DĖMESIO, SEZONO METU KELIONIŲ KAINOS GALI KISTI!

Prašome tikslintis ir teirautis
info@geraspoilsis.lt
arba 8-699 01200

Puketo sala- tai didžiausia Tailando sala, esanti apie 890 km į pietus nuo Bankoko. 200 m ilgio tiltas jungia Puketo salą su žemynu. Salos ilgis 70 km, plotis 21 km.

Žodis “puketas” malajiečių kalboje reiškia “kalnas”, ir tikrai, iš toli sala panaši į kalną, netikėtai išnyrantį iš vandens.

Puikaus tropinio klimato ir nuostabios gamtos: žalių miškų, parkų, nepraeinamų džiunglių, krioklių, kokoso palmių ir kaučiuko plantacijų, vaizdingų pakrančių, jaukių įlankų, kilometrais besitęsiančių auksinio smėlio paplūdimių, kristalinio skaidrumo smaragdinio vandens dėka – Puketas tapo tikru rojumi poilsiaujantiems, vienu iš geriausių kurortų. O supančios aplinkos paslaptingumo jausmą sustiprina įmantrus indiškų, portugališkų, kinietiškų architektūros formų persipynimas.

Geriausias poilsio sezonas Puketo saloje – nuo spalio pabaigos iki balandžio mėnesio.

Geros paplūdymių sąlygos leidžia maudytis Pukete ištisus metus. Vandens temperatūra nebūna žemesnė kaip + 26 C.

Nuo gegužės iki spalio pabaigos musonai atneša tropinius lietus, kuriuos greitai pakeičia saulėtas oras.

Puketas – garsus vandens sporto centras. Čia yra puikios sąlygos nardyti, žūklauti, važinėti vandens slidėmis ir motociklais, plaukioti burlente. Saloje daugybė paplūdimių, tinkamų maudytis. O balčiausio smėlio paplūdimiai yra išsidėstę vakariniame krante. Iš jų geriausiai žinomi ir apgyvendinti – Patongas, garsus savo audringu naktiniu gyvenimu, ir Karonas – labai panašus į Patongą, su savo baltu smėliu, pramogomis, ir gausybe restoranų bei parduotuvių.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama