Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
POILSINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Antalija – žinomiausias ir didžiausias šalies kurortas Turkijos pietuose ir viena populiariausių poilsio vietų Viduržemio jūros pakrantėje. Kurortai, išsidėstę aplink Antaliją, vadinami turkų Rivjera. Ji  Viduržiemio jūros pakrante tęsiasi 200 km iš rytų į vakarus. 

Antalija - vienas žinomiausių Turkijos turistinių miestų, spalvingas, smagus šiuolaikinis, tuo pačiu, nepraradęs ir senovės žavesio.

 

 

Dabartinį savo pavadinimą miestas gavo XIII amžiuje, kada jį užėmė sultonas Aladinas Keikubatas, paversdamas Antaliją savo žiemos rezidencija, kartu atnešdamas į miestą ir osmaniškąją kultūrą, kurios pavyzdys - puikiai išsilaikęs Antalijos senamiestis. Antalijos senamiestis yra nedidelis, iki šiol aptvertas išlikusiomis senovinės tvirtovės sienomis. Vaikščiojant siauromis, klaidžiomis senamiesčio gatvelėmis tarp osmaniškojo stiliaus margų namų, mečečių ir parduotuvėlių, pasiklysti neleis miesto orientyras - 37 m aukščio Yivli minaretas, pastatytas XIII a. Jis iki šiol nepaliestas laiko galios ir gerai matomas iš bet kurios senamiesčio vietos.
Dar vienas garsus architektūrinis statinys - Kesik minaretas: šio minareto viršūnę nukirto žaibas. Daug unikalių archeologinių radinių yra saugoma Antalijos archeologiniame muziejuje.
Šiuolaikinė Antalija - Šis regionas garsėja aukščiausios klasės viešbučiais, sporto kompleksais, naktiniais barais ir prabangiomis parduotuvėmis.

 

Ekskursijų programos8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama