Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
SLIDINĖJIMAS
Spausdinti -
Casa Soleil Apartamentai
Casa Soleil Apartamentai


Be maitinimo


Vieta

Livinjas. Apie 500 m iki kurorto centro, apie 100 m iki artimiausio keltuvo, apie 30 m iki autobusų stotelės, apie 200 km iki Bergamo oro uosto.


! Apartamentai yra netoli keltuvo.


Viešbutis

Įvairūs apartamentai, kuriuose gali gyventi 2–6 asmenys, slidinėjimo inventoriaus kambarys, automobilių stovėjimo aikštelė. Apartamentai nėra kategorizuojami.


Kambariai

Visuose apartamentuose yra dušas, tualetas, televizorius, virtuvės kampas su indais ir stalo įrankiais, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, seifas. Dalis apartamentų yra su balkonu. Vieno kambario (mono, apie 30 kv. m) apartamentuose yra svetainė su miegamąja sofa (yra galimybė pastatyti trečią viengulę lovą už papildomą mokestį pagal atskirą užklausimą). Dviejų kambarių (bilo, apie 40 kv. m) apartamentuose yra svetainė su miegamąja sofa ir miegamasis su dvigule lova. Trijų kambarių (trilo, apie 50 kv. m) apartamentuose yra svetainė su miegamąja sofa ir du miegamieji su dvigule lova arba dviem viengulėmis lovomis.


Vaikams

Lovelės kūdikiams – už papildomą mokestį.


Maitinimas

Be maitinimo.


Pastabos

Į kainą įskaičiuota balta patalynė, rankšluosčiai, galutinis apartamentų išvalymas. Atvykus paliekamas 100 eurų užstatas, kuris grąžinamas išvykimo dieną.
8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama