Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
SLIDINĖJIMAS
Spausdinti -

Insbrukas, Austrija

Visame pasaulyje žiemos sporto sostine vadinamas miestas traukia ne tik neįtikėtinomis trasomis, bet ir senovės dvelksmu bei įspūdingu kultūriniu paveldu.

1964 ir 1976 metais žiemos olimpinių žaidynių dalyvius priėmusiame Insbruke nestinga autentiškų, kone 800 metų skaičiuojančių senovinių namelių bei įvairių meninių vertybių. Turistų akį patraukia „Auksinis stogas“ (Golden Roof), „Ambras pilis“ (the Ambras Castle), imperatoriškieji rūmai, teatrai, muziejai ir operos salės.

Daugelis į Tirolio regiono sostinę Insbruką atvažiuoja ir dėl kultūros vertybių, ir dėl neišsemiamų žiemos sporto pramogų. Jos atrandamos devyniuose aplink Insbruką esančiuose regionuose: Nordpark, Patscherkofel/ Igls, Axamer Lizum, Glungezer, Schlick 2000, ledynas Stubai Glacier, Kuhtai, Rangger Kopfl ir Muttereralm.Žiemos sezono metu iki kiekvieno regiono važinėja nemokamas slidinėjimo autobusas („ski bus“). Slidininkų patogumui kiekvienam regionui galioja skirtingi „ski pasai“, todėl juos galima pasirinkti pagal savo norus ir galimybes (nors yra ir bendras „ski pasas“, kurį įsigijus galima kasdien slidinėti vis kitame regione). Įsigiję slidinėjimo pasą „Innsbruck super ski pass“,turi progą apsilankyti ir Arlbergo bei Kicbiūhelio regionuose. Slidininkų ir snieglenčių sporto mėgėjų valdose virš 500 kilometrų, kuriuose galima demonstruoti savo sugebėjimus ir puikiai leisti atostogas. Tobulai paruošti snieglenčių parkai su rampomis ir kitomis šuolininkams pritaikytomis kliūtimis yra Axamer Lizum ir Stubai Glacier regionuose.

Štubajaus slėnis garsėja didžiausia ledine slidinėjimo zona (Stubai Glacier) Austrijoje. Ji apima 113 km trasų ir yra išsidėsčiusi net 3200 m virš jūros lygio. Štubajaus slėnio širdis – pačiame centre glūdintis Noištifto kurortas. Be to, slėniui priklauso ir visus žiemos sporto mėgėjų reikalavimus atitinkanti Schlick 2000 slidinėjimo arena, kurioje yra vaikų slidinėjimo mokykla, gausybė sporto prekių parduotuvių. Po energijos iškrovos slidinėjimo trasose
vakare laukia sporto centras su atviru baseinu, atpalaiduojanti sauna, linksmybėmis vilioja barai ir restoranai, kurie leis dar labiau sustiprinti patirtus
įspūdžius.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama