Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
SLIDINĖJIMAS
Spausdinti -

Kaina nuo 1399 Lt

VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE!

SLIDINĖJIMO SAFARIS: VAL DI FIEMME - VAL DI FASSA - SELLA RONDA

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Italiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Val di Fiemme/ Val di Fassa regione arba pasirinktus apartamentus ar viešbutį slidinėjimo kurortuose. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Slidinėjimas. Turistai, gyvenantys slidinėjimo kurortuose, nuomojasi slidinėjimo inventorių ir slidinėja savarankiškai.

Turistai, gyvenantys ne slidinėjimo kurortuose, apie 8.30 val. autobusu vyksta į Pampeago kurortą. Slidinėjimo inventoriaus nuoma, keltuvu keliatės į slidinėjimo centrą Latemaro. Puiki galimybė išmėginti savo jėgas įvairaus sudėtingumo trasose. Apie 17.00 val. išvykstate iš slidinėjimo centro į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Slidinėjimas. Apie 8.30 val. vykstate į Val di Fassa slidinėjimo regioną. Keltuvu iš Campitello kurorto kylate į garsiąją Sellos perėją, slidinėjate garsiojoje Sella Rondoje. Apie 17.00 val. išvykstate iš slidinėjimo centro į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Slidinėjimas. Apie 8.30 val. vykstate į Kavalezės kurortą. Slidinėjate Alpe Cermis slidinėjimo centre. Apie 17.00 val. išvykstate iš slidinėjimo centro į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Slidinėjimas. Apie 8.30 val. vykstate į Moenos kurortą. Slidinėjate Alpe Lusia slidinėjimo centre. Apie 17.00 val. išvykstate iš slidinėjimo centro į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. Slidinėjimas. Apie 8.30 val. vykstate Val di Fassa slidinėjimo regioną. Pakilę keltuvu iš Campitello kurorto, slidinėjate garsiojoje Sella Rondoje. Apie 17.00 val. išvykstate iš slidinėjimo centro į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. Slidinėjimas. Apie 8.30 val. vykstate į Pampeago kurortą. Slidinėjate Latemaro centre. Grąžinate slidinėjimo inventorių į nuomos punktą. Apie 17.00 val. išvykstate iš slidinėjimo centro į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. Išvykstate Čelijos link. Kelionė per Austriją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

10 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4000 km.

 

Kelionės kaina priklauso nuo pasirinkto apgyvendinimo (apartamentai, viešbučiai) Austrijoje ir kelionės datos.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė autobusu,
2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose Čekijoje,
7 nakvynės Italijoje su pusryčiais,
kelionės vadovo paslaugos,
pervežimai iki slidinėjimo centro ir atgal, gyvenantiems ne slidinėjimo kurortuose.
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
slidinėjimo abonementas,
užstatas už slidinėjimo abonemento kortelę,
medicininis padidintos rizikos draudimas,
slidinėjimo inventoriaus nuoma,
gėrimai vakarienių metu, jei pasirenkamas viešbutis su maitinimu.

 

Pastabos:
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
Gyvenant apartamentuose gali būti imamas mokestis už galutinį apartamentų išvalymą ir užstatas, kuris grąžinamas išvykimo dieną.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama