Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

Kelionės kaina - nuo 899 Lt

Priemoka už vienvietį kambarį - 400 Lt


1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Vakare atvykstate į viešbutį Rusijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Apžvalginė ekskursija po Sankt Peterburgą autobusu: Nevskio prospektas, Žiemos rūmai ir rūmų aikštė, kurioje stovi aukščiausia pasaulyje Aleksandro kolona, Admiralitetas, Dekabristų aikštė, kurią puošia nuostabus paminklas „Varinis raitelis” Sankt Peterburgo įkūrėjui Petrui I-ajam. Vienas didžiausių pasaulio soborų - Isakijaus soboras – nustebins puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais, o nuo 43 m aukščio kolonados galėsite gėrėtis Sankt Peterburgo panorama. Ekskursija į Ermitažą (Žiemos rūmus) – vieną didžiausių muziejų pasaulyje. Žiemos rūmai - Rusijos carų rezidencija, įspūdingas 18a. baroko stiliaus pastatas (architektas B.Rastrelis; pagal jo projektą pastatyti Rundalės ir Jelgavos rūmai Latvijoje). Ermitažo kolekcijoje yra daugiau kaip 3mln. eksponatų nuo seniausių laikų iki mūsų dienų.


3 DIENA. Išvyka į Jekaterinos rūmus Puškine. Tai įspūdingi 18a. baroko stiliaus rūmai, kuriuose yra restauruotas garsusis, legendomis apipintas „Gintaro kambarys”. Ekskursijos po Sankt Peterburgą tęsinys: Vasiljevo sala ir jos architektūrinis ansamblis, Nevos krantinė su didžiaisiais Egipto sfinksais, Aurora, Petropavlovsko tvirtovė ir jos architektūrinis ansamblis: Šv.Petro ir Povilo soboras, kur palaidoti visi Rusijos carai pradedant Petru Didžiuoju, kalėjimas. Išvykimas iš Sankt Peterburgo. Naktis autobuse.


4 DIENA. Kelionė per Estiją, Latviją. Grįžimas į Lietuvą.Kelionės metu nuvažiuojama ~1700 km.

 

Kelionių datos

2011 06 15 - 06 19 (B)

2011 06 22 - 06 26 (B)

2011 07 06 - 07 10 (B)

2011 08 03 - 08 07 (A)

Kaina A 899 Lt Kaina B 999 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė autobusu,
4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa,
kelionės dokumentų sutvarkymas


Pastabos:
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir ¹Klaipėdos.
(*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 2100 RUB, 20 EUR - už visus (*) pažymėtus objektus).
Rusijos viza - už papildomą mokestį.
(¹) - gali būti papildomų sąlygų.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

INFORMACIJA APIE RUSIJOS VIZAS

 

Informuojame, kad kelionėms į SANKT PETERBURGĄ reikalingi šie dokumentai:

1. Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn, tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizai įklijuoti.
2. Medicininių išlaidų draudimo polisas (minimali draudimo suma 30 000 eurų). Draudimo polise turi būti įrašas, kad vyksta į Rusiją, ne į NVS.
3. Viena foto nuotrauka: 3,5 x 4,5, spalvota, matinė, baltame fone.
4. Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 16m.

Vaikams iki 18 m., vykstantiems vieniems, be tėvų, reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija.
Sutikimus būtina susitvarkyti prieš pristatant pasus į kelionių agentūrą, kadangi pasus klientai atgaus tik kelionės pradžioje, t.y autobuse. Sutikimų pristatyti į kelionių agentūrą nereikia, tik privaloma turėti su savimi sutikimo originalą ir jo kopiją kelionės metu.

Vizos mokestis:

2 darbo dienos - 310 Lt
10 darbo dienų - 180 Lt

Dokumentus prašome pristatyti likus ne mažiau 14 darbo dienų iki kelionės pradžios į mūsų agentūrą adresu S.Žukausko g. 30, Vilnius. Laiku nepristačius dokumentų, brangsta Rusijos viza. Informuojame, kad kelionės pasai su vizomis bus grąžinami kelionės pradžioje, t.y autobuse.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama