Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums
Naujienų prenumerata
El. paštu

SMS
Festivaliai ir didžiosios šventės
PAŽINTINĖS KELIONĖS
Spausdinti -

AUKSINIS RUSIJOS ŽIEDAS

Kelionės kaina - nuo 1499 Lt
Priemoka už vienvietį kambarį - 750 Lt

VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE!

MASKVA - VLADIMIRAS - SUZDALĖ - KOSTROMA - JEROSLAVLIS - DIDYSIS ROSTOVAS - SERGIJEV POSADAS

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Rusiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Rusijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Maskvą. Apžvalginė ekskursija autobusu: miesto simbolis - Raudonoji aikštė, Maskvos valstybinis universitetas, Didysis teatras, garsioji Tverskaja gatvė, Vasilijaus Palaimintojo ir Kazanės soborai, Lenino mauzoliejus, atstatytoji Kristaus Gelbėtojo cerkvė, Kremlius, Didysis Maskvos teatras. Vakare laivas laikas Naujajame ir Senajame Arbate. Į viešbutį grįžtate *miesto transportu. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Pažintį su Auksiniu Rusijos žiedu pradedate nuo Auksiniais vartais vadinamo Vladimiro, kuris daugiau nei 250 m. buvo Rusijos sostinė. Apžiūrite Šv. Dimitrijaus ir Uspenskio soborus bei Auksinius vartus. Laisvu laiku siūlome aplankyti Šv. Trejybės bažnyčioje įkurtą Rusijos meno *muziejų. Po pietų išvykstate į Suzdalę. Aplankote senamiesčio širdimi laikomą *Kremlių, kuriame išlikę Rusijos carų ir bajorijos kasdieninio gyvenimo liudininkai: baldai, indai ir kitos interjero detalės. Kadaise mieste veikė net penki vienuolynai, šiandien išlikę trys. Pats įžymiausias - *Spaso-Evfimiev vienuolynas - apjuostas 1200 m ilgio raudonų pytų gynybine siena, pasipuošusia dvylika bokštų. Pageidaujantys gali aplankyti vieną iš vienuolyno komplekse veikiančių muziejų: „Aukso lobyno“, „XVI a. knygų“, „Rusijos menininkų darbų“, „Vienuolyno kalėjimo“. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Kostromą.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Kostromą, kurią, kaip ir Maskvą, 1152 m. įkūrė kunigaikštis J. Dolgorukis. Čia, Ipatijaus vienuolyne, savo jaunystės dienas leisdavo Romanovų dinastijos atstovai. Būtent čia šešiolikametis Michailas Romanovas gavo žinią, kad jį išrinko naujuoju Rusijos caru. Tęsdami kelionę auksiniu Rusijos žiedu aplankote Jaroslavlį. Apžiūrite Bogojevleno ir Šv. Trejybės soborus, Atsimainymo cerkvę, turgaus ansamblį , XIX a. gaisrinės bokštą. Pavakary išvykstate Rostovo link. Nakvynė viešbutyje netoli Rostovo.

5 DIENA. Pusryčiai. Atvystate į Didįjį Rostovą - Rusijos aukso žiedo perlą, kuriame gausu XV - XVII a. architektūros paminklų. Svarbiausia įžymybė - *Rostovo Kremlius. Gynybinėmis sienomis apjuostoje teritorijoje kelios cerkvės, senoji tvirtovė. Išvykstate į Sergijev Posadą - Rusijos ortodoksų bažnytinį centrą. Aplankote *Šventosios Trejybės Sergijevo vienuolyną (Lavrą), kuriame saugomi unikalūs aukso ir sidabro religinio meno kūriniai, senovinės ikonos, auksu siuvinėti bažnytiniai drabužiai. Sergijev Posade buvo sukurtos ir pradėtos gaminti pirmosios matrioškos, tapusios vienu iš Rusijos simbolių. Vystate Maskvos link. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Maskvos širdį - Raudonąją aikštę. Aplankote Rusijos simbolį - *Kremlių, kuriame įsikūrusi ir Rusijos Federacijos prezidento rezidencija, galima pamatyti Didįjį caro varpą ir patranką, aplankyti vieną iš katedrų. Aplankote seniausią Rusijos muziejų - *Arsenalą, kuriame eksponuojami senoviniai ginklai, carų brangenybės, karališkosios regalijos, unikalūs aukso ir sidabro indai, įvairių laikotarpių puošnios karietos. Ekskursiją tęsiate *Rusijos deimantų saugykloje, kurioje saugoma viena didžiausių juvelyrinių dirbinių kolekcijų pasaulyje. Gėritės penkiais tūkstančiais deimantų išpuošta imperatoriškąja karūna, didžiaisiais Orlovo ir Šacho deimantais, aukso ir platinos grynuoliais. Laisvu laiku siūlome aplankyti XVI a. pastatytą *Vasilijaus palaimintojo cerkvę arba *Rusijos istorijos muziejų. Po pietų išvykstate Lietuvos link. Nakvynė viešbutyje Rusijoje.

7 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Latviją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~3300 km.

 

Kelionių datos

2011 06 20 - 06 26 (A)

2011 07 25 - 07 31 (B)

2011 08 15 - 08 21 (B)

Kaina A 1499 Lt Kaina B 1599 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota
Kelionė autobusu,
6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa,
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus ir Marijampolės.
(*) - mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta (apie 100 EUR - už visus (*) pažymėtus objektus ir miesto transporto bilietus Maskvoje).
Rusijos viza - už papildomą mokestį.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.                                            INFORMACIJA APIE RUSIJOS VIZAS

Informuojame, kad kelionėms į SANKT PETERBURGĄ reikalingi šie dokumentai:

1. Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn, tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizai įklijuoti.
2. Medicininių išlaidų draudimo polisas (minimali draudimo suma 30 000 eurų). Draudimo polise turi būti įrašas, kad vyksta į Rusiją, ne į NVS.
3. Viena foto nuotrauka: 3,5 x 4,5, spalvota, matinė, baltame fone.
4. Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 16m.

Vaikams iki 18 m., vykstantiems vieniems, be tėvų, reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija.
Sutikimus būtina susitvarkyti prieš pristatant pasus į kelionių agentūrą, kadangi pasus klientai atgaus tik kelionės pradžioje, t.y autobuse. Sutikimų pristatyti į kelionių agentūrą nereikia, tik privaloma turėti su savimi sutikimo originalą ir jo kopiją kelionės metu.

Vizos mokestis:

2 darbo dienos - 310 Lt
10 darbo dienų - 180 Lt

Dokumentus prašome pristatyti likus ne mažiau 14 darbo dienų iki kelionės pradžios į mūsų agentūrą adresu S.Žukausko g. 30, Vilnius. Laiku nepristačius dokumentų, brangsta Rusijos viza. Informuojame, kad kelionės pasai su vizomis bus grąžinami kelionės pradžioje, t.y autobuse.8-699 01200
info@geraspoilsis.lt
sukūrė Artogama